Konsultantka Oriflame – program z nagrodami na katalog Oriflame 09 2020

jak zostać konsultantką Oriflame?Jako konsultantka Oriflame korzystaj z Programu Bonus dla Urody, odbieraj nagrody i zarabiaj na sprzedaży.

Na wakacyjny okres został obniżony pułap punktowy do 50. Tak już od poziomu 50 punktów odbierasz nagrody z Programu Bonus dla Urody. Z poziomu brąz możesz wybrać jeden z czterech proponowanych zestawów kosmetycznych. Jego wartość wynosi nawet 130 zł, a Ty odbierasz zestaw za jedyne 14,90 zł.Twój dochód w Oriflame po sprzedaży zestawu znacznie rośnie. Zasada odbioru nagrody jest prosta: w bieżącym katalogu Oriflame składasz zamówienie za min. 50 punktów, a z zamówieniem z następnego katalogu odbierasz zestaw. Wpisz wybrany kod.

jak zostać konsultantką Oriflame?jak zostać konsultantką Oriflame?

 

Przy zamówieniach za min. 200 punktów odbierasz zestawie z poziomu srebro. Za 14,90 zł wybierasz zestaw o wartości nawet 242 zł. Jeśli masz ambicje zarabiać więcej i awansować w Oriflame wykorzystaj zdobyte kosmetyki dla budowania własnego zespołu sprzedażowego. Przeznacz zdobyte nagrody na prezenty dla swoich konsultantek Oriflame. Dobry konkurs sprzedażowy lub rekrutacyjny będzie motywował do rozwoju. Taka inwestycja z pewnością zaprocentuje, przekonaj się o możliwościach zarabiania w Oriflame.

Na konsultantów Oriflame, którzy lubią sprzedawać czekają kolejne nagrody. Wejdź na poziom złoto, zrealizuj zamówienia w jednym katalogu Oriflame za min. 300 punktów. Za jedyne 14,90 zł wybierz zestaw z poziomu złoto. Jego wartość to nawet 462 zł! Tak zdobyte produkty po sprzedaży przyniosą Ci atrakcyjny zarobek w Oriflame. Wśród propozycji wybieraj to, co najczęściej zamawiają Twoje klientki, a sprzedaż będzie budziła miłe doznania.

Jeśli działasz na poziomie złoto, masz możliwość odbioru nagród specjalnych. Zrealizuj zamówienie w katalogu Oriflame nr 9 za min. 300 punktów i odbierz w kolejnym katalogu Oriflame grill elektryczny. Wakacyjne spotkania z przyjaciółmi przy grillu będą okazją do podzielenia się swoimi doświadczeniami w Oriflame. Oczywiście jako konsultantka Oriflame wszystkie zdobyte produkty możesz również sprzedać. Dzięki temu pomnażasz swoje zyski w Oriflame.

Program Bonus dla Urody skierowany jest do wszystkich konsultantek Oriflame i konsultantów Oriflame. Zapisz się do Oriflame i zacznij swoją nową przygodę. Polecaj produkty znajomym, dziel się doświadczeniami, pomnażaj grono swoich klientek i ciesz się sukcesami. Katalog Oriflame oferuje wysokiej jakości kosmetyki, dodatki oraz suplementy diety. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

jak zostać konsultantką Oriflame?

Zarejestruj się w Oriflame

 

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
jak zostać konsultantką Oriflame?
Konsultantka Oriflame – oferta specjalna na pierwszy dzień katalogu Oriflame 09 2020

Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zestaw dwóch zapachów dla niej i dla niego o wartości 225 zł...

Zamknij