Zostań konsultantką ORIFLAME

Klub Super
Sprzedawców

Jako konsultantka Oriflame masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody lub zyskać dodatkowy rabat

Czytaj dalej...

Klub Super<br>Sprzedawców

Próbki za grosze

Tylko jako nowa konsultantka Oriflame możesz zamówić próbki za grosze. Wybierz je w drugim kroku swojego zamówienia.

Czytaj dalej...

Próbki za grosze

Zarejestruj się teraz

Rejestrując się do Klubu Oriflame nie ponosisz żadnych opłat. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz swój numer konsultanta, informację o numerze przekażę mailowo lub telefonicznie. W każdej chwili można się wyrejestrować bez żadnych konsekwencji finansowych. W celu dokonania rejstracji proszę o wypełnienie formularza.

Czytaj dalej...

Zarejestruj się teraz

Konsultantka Oriflame

konsultantka Oriflame

Konsultantka Oriflame powinna mieć ukończone 16 lat.
Nie ma obowiązku składania CV, nie ma również kryteriów co do kwalifikacji czy wykształcenia. Nie trzeba mieć żadnego kapitału na rozpoczęcie współpracy z Oriflame. Jeśli lubisz dobre kosmetyki, podążasz za modą lub pragniesz żyć zdrowo to jesteś na dobrej stronie. Jako konsultantka Oriflame znajdziesz dla siebie wiele ciekawych i inspirujących propozycji.

Konsultant Oriflame jest niezależnym członkiem Klubu Oriflame. Z uwagi na asortyment oferty katalogowej zdecydowaną większość stanowią konsultantki. Dla panów magnesem w Oriflame jest plan marketingowy, który stwarza nieograniczone możliwości zarobkowe. Niezależność finansowa oraz bycie własnym szefem jest marzeniem i wyzwaniem dla wielu osób.

Wyglądaj świetnie
Konsultantka Oriflame zawsze bardzo dobrze się prezentuje. Co trzy tygodnie pojawia się nowy katalog pełen fantastycznych ofert. Dzięki kosmetykom do ciała i makijażu łatwo zadbasz o swój wizerunek. Oferta Oriflame również zadba o to, abyś na bieżąco była w świecie mody, weźmiesz udział w darmowych szkoleniach, nauczysz się jak dbać o piękny wygląd. Dodatkowym atutem dla dobrego wyglądu mogą być produkty Wellness, stworzone z natury z myślą o tobie.

Zarabiaj pieniądze
Jako konsultantka Oriflame już od pierwszego dnia zarabiasz pieniądze, Pokazując katalog znajomym zbierasz zamówienia, Twój natychmiastowy zysk ze sprzedaży to 25% marża od ceny zakupu produktu. Już na początku swojej działalności możesz zdobyć atrakcyjne nagrody w ramach Programu Witamy. Nagrody to najczęściej zestawy kosmetyczne lub modne akcesoria o łącznej wartości ponad 300 zł. Zdobyte prezenty możesz zachować dla siebie lub sprzedać z dużym zyskiem.

Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych ofert specjalnych. Przy określonych zamówieniach kupujesz zestawy kosmetyczne o wartości ok. 200 zł za niecałe 15% ich wartości, kolejnym przywilejem są oferty biznesowe, dzięki nim często zarabiasz nawet 100% marży. Swoje dochody możesz pomnożyć korzystając z możliwości, jakie stwarza plan marketingowy. Oriflame wynagradza cię dodatkowymi rabatami i premiami za budowanie swojego zespołu sprzedażowego. Polecasz produkty znajomym, zapraszasz ich do swojej grupy. Co trzy tygodnie, tak jak trwają katalogi, dostajesz przelew za swoje konto. W sumie otrzymujesz aż 17 wypłat w roku!

Baw się doskonale
Dzięki Oriflame poznajesz nowych, ciekawych ludzi, nawiązujesz nowe przyjaźnie. Korzystając z oferowanych przez firmę szkoleń biznesowych i kosmetycznych nabierasz nowych doświadczeń i rozwijasz się zawodowo. Uczestniczysz w balach i spotkaniach biznesowych z udziałem znanych artystów. Twoja praca jest nagradzana bonusami, jesteś zapraszana/y/ na konferencje do różnych ciekawych miejsc kraju i świata.

Dołącz do Oriflame

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤