Wellness Oriflame - ORIFLAME

Klub Super
Sprzedawców

Jako konsultantka Oriflame masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody lub zyskać dodatkowy rabat

Czytaj dalej...

Klub Super<br>Sprzedawców

Próbki za grosze

Tylko jako nowa konsultantka Oriflame możesz zamówić próbki za grosze. Wybierz je w drugim kroku swojego zamówienia.

Czytaj dalej...

Próbki za grosze

Zarejestruj się teraz

Rejestrując się do Klubu Oriflame nie ponosisz żadnych opłat. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz swój numer konsultanta, informację o numerze przekażę mailowo lub telefonicznie. W każdej chwili można się wyrejestrować bez żadnych konsekwencji finansowych. W celu dokonania rejstracji proszę o wypełnienie formularza.

Czytaj dalej...

Zarejestruj się teraz

Wellness by Oriflame

Większość osób odżywia się nieprawidłowo. Nasz organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania węglowodanów, białek i tłuszczy oaz minerałów, witamin i mikroelementów.
Współczesne pożywienie to przetwarzane zboża, rafinowane oleje, przetwarzane przemysłowo białka, warzywa i owoce hodowane w sztucznych warunkach przy udziale pestycydów i nawozów sztucznych. Produkty te nie zapewniają nam wszystkich składników odżywczych. We współczesnym świecie wprowadzanie suplementów do naszej codziennej diety stało się koniecznością.

Produkty Wellness Oriflame stanowią doskonałe rozwiązanie, aby zapewnić naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Wspomagające odchudzanie koktajle są bogactwem makroelementów. Dietetyczne zupy uzupełniają zdrowy i gorący posiłek. Ziołowe herbatki stanowią alternatywę dla popularnych napojów gorących. Batony wysokoproteinowe o niskiej kaloryczności są zdrową przekąską dla łasuchów.

Oferta Oriflame skierowana jest również dla tych, którzy pragną zadbać o piękno swojej skóry od wewnątrz oraz wspomagać kondycję swojego organizmu. Doskonałym rozwiązaniem jest Wellness Pack zawierający witaminy, mikroelementy, kwasy Omega 3 i antyoksydant astaksantyna.
Produkty Wellness Oriflame są w 100% naturalne, nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników ani organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Jesli chcesz zadbać o swój wygląd, prowadzić zdrowy tryb życia zachęcam do korzystania z produktów Wellness Oriflame, stworzonych i przebadanych przez lekarzy i naukowców w Szwecji. Receptury oparte są na naturalnych składnikach, mądrość natury połączono z najcenniejszymi zdobyczami nauki.
Eksperci Oriflame zadbali, aby wszystkie produkty Wellness były opracowywane i wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Oriflame zostało poparte badaniami klinicznymi. Dowodem jakości są certyfikaty obowiązujące na arenie miedzynarodowej.
Zespół naukowców i doradców medycznych Wellness by Oriflame tworzą światowej sławy eksperci z wieloletnim doswiadczaniem w dziedzinie zdrowia. Stig Steen kierujący całym zespołem jest profesorem oddziału kardiotorakochirurgii, a także jednym z wiodących szwedzkich specjalistów w zakresie transplantacji serca i płuc oraz reanimacji. Stworzona przez niego i jego zespół opatentowana formuła koktajli odchudzających Natural Balance jest wynikiem ośmioletnich badań prowadzonych w Towarzystwie Nauk Przyrodniczych Igelosa. Jest to centrum badań, które prof. Stig Steen założył w 1998 r. i prowadzi równolegle do swojej uniwersyteckiej działalności.

Certyfikaty Wellness

 

Wellness

Poznaj Produkty Wellness by Oriflame

Suplementy diety

Suplementy diety

Koktajle odchudzające

Koktajle odchudzające

Zypy dietetyczne

Zupy dietetyczne

Batony proteinowe Wellness

Batony proteinowe

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤