Polityka prywatności - ORIFLAME

Klub Super
Sprzedawców

Jako konsultantka Oriflame masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody lub zyskać dodatkowy rabat

Czytaj dalej...

Klub Super<br>Sprzedawców

Próbki za grosze

Tylko jako nowa konsultantka Oriflame możesz zamówić próbki za grosze. Wybierz je w drugim kroku swojego zamówienia.

Czytaj dalej...

Próbki za grosze

Zarejestruj się teraz

Rejestrując się do Klubu Oriflame nie ponosisz żadnych opłat. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz swój numer konsultanta, informację o numerze przekażę mailowo lub telefonicznie. W każdej chwili można się wyrejestrować bez żadnych konsekwencji finansowych. W celu dokonania rejstracji proszę o wypełnienie formularza.

Czytaj dalej...

Zarejestruj się teraz
  1. Wypełniając formularz rejestracyjny na www.rejestracja-ori.pl jednocześnie akceptujesz Zasady Polityki Prywatności na tej stronie i Regulamin Klubu Oriflame.
  2. Wszystkie dane osobowe (imię, nazwisko, pesel, adres zamieszkania, e-mail, numer telefonu) zbierane za pomocą formularza rejestracyjnego umieszczonego na stronie www.rejestracja-ori.pl służą tylko i wyłącznie do rejestracji Ciebie w firmie Oriflame Poland sp. z o.o. jako konsultantki Oriflame lub konsultanta Oriflame.
  3. Wszystkie podane przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym dane osobowe nie są przechowywane przez prowadzących niniejszą stronę, ani udostępniane osobom trzecim i po dokonaniu rejestracji na niezależnego konsultanta Oriflame będą usuwane i nie wykorzystywane w żaden inny sposób do innych celów.
  4. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu telefonicznie lub e-mailowo w celu potwierdzenia danych osobowych i prawidłowej rejestracji w Oriflame, a także w celu przedstawienia szczegółów współpracy z Oriflame Poland.
  5. Każdy użytkownik ma możliwość zmiany swoich danych, usunięcia lub poprawienia ich poprzez kontakt z nami.
  6. Po zarejestrowaniu jako konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame i otrzymaniu numeru konsultanta, osoba przesyłająca dane będzie podlegała polityce prywatności stosowanej przez Oriflame Poland Sp. z o.o.
  7. Oriflame Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoskiej 22 jest administratorem zbioru danych, w którym znajdują się dane osobowe wszystkich zarejestrowanych członków Klubu Oriflame. Zbiór danych o nazwie „Członkowie Klubu Oriflame” został zarejestrowany w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych pod nr księgi: 007946. Oriflame Poland Sp. z o.o. jako administrator danych przetwarza dane osobowe niezbędne do rozliczeń i współpracy z członkami Klubu, w szczególności: imię, nazwisko, adres zamieszkania, PESEL, nazwa banku i numer rachunku bankowego, nr telefonu, wizerunek, adres poczty elektronicznej.
  8. Właścicielem strony www.rejestracja-ori.pl jest Izabela Rylich – Dyrektor Klubu Oriflame, nr członkowski w Klubie 858169.
  9. Wszelkie pytania i uwagi do administratorów strony www.rejestracja-ori.pl można kierować na adres e-mail biuro@rejestracja-ori.pl lub telefonicznie pod numer 603-347-004.
  10. Zastrzegamy sobie zmianę Polityki Prywatności, jednakże podstawowa zasada pozostaje niezmienna: Nie przechowujemy i nie udostępniamy danych osobowych osobom trzecim.

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤