Dlaczego Oriflame - ORIFLAME

Klub Super
Sprzedawców

Jako konsultantka Oriflame masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody lub zyskać dodatkowy rabat

Czytaj dalej...

Klub Super<br>Sprzedawców

Próbki za grosze

Tylko jako nowa konsultantka Oriflame możesz zamówić próbki za grosze. Wybierz je w drugim kroku swojego zamówienia.

Czytaj dalej...

Próbki za grosze

Zarejestruj się teraz

Rejestrując się do Klubu Oriflame nie ponosisz żadnych opłat. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz swój numer konsultanta, informację o numerze przekażę mailowo lub telefonicznie. W każdej chwili można się wyrejestrować bez żadnych konsekwencji finansowych. W celu dokonania rejstracji proszę o wypełnienie formularza.

Czytaj dalej...

Zarejestruj się teraz

Moja Ori-historia

Na tej stronie prezentowane są historie Konsultantów Oriflame .Tutaj możesz dowiedzieć się, w jaki sposób współpraca z Oriflame pozwoliła zrealizować im swoje cele i marzenia czy też stać się sposobem na życie.

Do Oriflame zapisałam się przed laty, aby kupować kosmetyki taniej dla siebie i swojej rodziny. Możliwość oszczędności na zakupach własnych okazała się nieodpartą pokusą. Szybko pokazałam katalog Oriflame w pracy i tak posypały się pierwsze zamówienia. Nawet się nie spostrzegłam jak zaczęłam zarabiać na marży, a kiedy i moje koleżanki również chciały przyłączyć się do Oriflame zaczęła powstawać moja grupa sprzedażowa. Już po kilku katalogach dochody z Oriflame zaczęły stanowić poważny zastrzyk gotówki dla mojej kieszeni. Zauważyłam, że plan marketingowy, jaki istnieje w Oriflame daje ogromne możliwości rozwoju finansowego. Pracując na etacie moje zarobki co miesiąc wyglądały tak samo bez względu na stopień mojego zaangażowania oraz efekty pracy. Będąc wówczas świeżo po studiach miałam mnóstwo pomysłów i oczywiście ogromny apetyt na życie. W pracy dopadła mnie rutyna, a ja chciałam czegoś więcej i tak zrezygnowałam z pracy na etacie i postawiłam na pracę w Oriflame.
Dzisiaj widzę, jak bardzo ta decyzja odmieniła moje życie. Dzięki Oriflame mogłam zrealizować swoje marzenia, zyskałam finansową niezależność, prowadzę własną działalność gospodarczą, nie mam szefa, nie muszę nikogo prosić o podwyżkę i wiem, że nikt mnie nie zwolni. Mam dużo czasu dla swojej rodziny i mogę rozwijać swoje pasje.

Izabela Rylich

Po raz pierwszy zetknęłam się z Oriflame jako nastolatka, miałam wtedy niespełna siedemnaście lat, więc moją deklarację podpisywała również mama. Poznałam moją dyrektorkę zupełnie przez przypadek i to ona zaraziła mnie entuzjazmem zarabiania pieniędzy przez sprzedaż kosmetyków. Przyłączyłam się do Oriflame, aby mieć na swoje drobne potrzeby, jak również możliwość kupowania kosmetyków z rabatem. W tak młodym wieku ma się bardzo duży rynek zbytu, jest to szkoła, znajomi, rodzina itp. Później przyszły studia, jestem z zawodu nauczycielem wychowania fizycznego, ale nigdy nie pracowałam w szkole, ponieważ z wiekiem uświadomiłam sobie, że wolałbym dbać o estetykę ludzi i ukończyłam technika kosmetologii.

Przyszedł również czas na założenie rodziny, będąc w ciąży poszłam w kierunku estetyki dłoni, czyli manicure jak również wizaż. Oriflame umożliwia mi rozwijanie tych umiejętności, cały czas poszerzam wiedzę na różnych szkoleniach. Miałam w swoim życiu etap pracy dla korporacji kosmetycznej, który wspominam jako bardzo stresującą. Teraz jestem już mamą dwójki dzieci i cenie sobie niezależność, jaką daje mi praca w charakterze konsultantki Oriflame, pracuję w domu, nikt na mnie nie naciska, że mam wyrobić jakiś plan, wszystko zależy ode mnie.

Barbara Witkowska

Kosmetyki Oriflame poznałam jako nastolatka, wiele z nich przypadło mi do gustu ze względu na swoją jakość i cenę na tyle, aby nabywać je regularnie. Jednak straciłam kontakt ze swoją konsultantką Oriflame i tym samym dostęp do wielu ulubionych produktów. Po latach w internecie znalazłam telefon do biura Oriflame, umówiłam się na spotkanie. Moja sponsorka, która prowadzi biuro, opowiedziała mi o korzyściach płynących z roli konsultantki Oriflame. Na początku sama cieszyłam się z dostępu do moich ulubionych kiedyś, a także i dziś produktów, z możliwości zakupu ich w niższej cenie. Zaczęłam o nich rozmawiać w gronie swoich bliskich, koleżanek, kolegów, znajomych i tak moje zamówienia się powiększały. Każdy chciał coś dla siebie. Bez większego wysiłku mogłam wyciągać jeszcze więcej korzyści z uczestnictwa w klubie Oriflame. Z pomocą mojej sponsorki utworzyłam nawet swoją małą grupę sprzedażowa, dzięki czemu moje finanse również wyglądają korzystniej. Przez ten rok uczestnictwa w klubie miałam również okazje poznać wiele ciekawych osób, brać udział w interesujących spotkaniach, dzięki którym poznałam techniki makijażu, pielęgnacji ciała itp.

Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam

Agnieszka

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤