Zupa dietetyczna - ORIFLAME

Klub Super
Sprzedawców

Jako konsultantka Oriflame masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody lub zyskać dodatkowy rabat

Czytaj dalej...

Klub Super<br>Sprzedawców

Próbki za grosze

Tylko jako nowa konsultantka Oriflame możesz zamówić próbki za grosze. Wybierz je w drugim kroku swojego zamówienia.

Czytaj dalej...

Próbki za grosze

Zarejestruj się teraz

Rejestrując się do Klubu Oriflame nie ponosisz żadnych opłat. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz swój numer konsultanta, informację o numerze przekażę mailowo lub telefonicznie. W każdej chwili można się wyrejestrować bez żadnych konsekwencji finansowych. W celu dokonania rejstracji proszę o wypełnienie formularza.

Czytaj dalej...

Zarejestruj się teraz

Dietetyczna zupa

Wysokobiałkowy, niskotłuszczowy środek spożywczy służący do przygotowania pysznych posiłków.

 

białkowa zupa szparagowa Oriflame

Najczęściej, kiedy jesteśmy w pracy i doznamy uczucia głodu, sięgamy po cokolwiek, nie myśląc, że często są to tylko bezwartościowe wypełniacze naszego żołądka.

Zupa Oriflame są świetną propozycją dla osób, które w danym momencie nie mają możliwości przygotowania wartościowego posiłku, dostępne są w dwóch smakach: pomidorowa z bazylią i szparagowa.

Dietetyczne zupy są w 100% naturalne, zawierają kompozycję białka z trzech wegeteriańskich źródeł (zielony groszek, soja i ziemniak) z dodatkiem zdrowego oleju rzepakowego. Zupy Oriflame zmniejszają głód i łaknienie, zwiększają energię i koncentrację, nie zawierają glutenu, laktozy, sztucznych barwników, konserwantów i organizmów modyfikowanych genetycznie.

Zupy dietetyczne są łatwe i szybkie w przygotowaniu, wystarczy zalać wrzącą wodą. Nasza propozycja zdrowego posiłku: zupa Oriflame + kromka pełnoziarnistego chleba + sałatka. Nie tylko zdrowo, ale i smacznie!

Cena opakowania zupy Oriflame to 179 zł, dla konsultanta lub konsultantki Oriflame to 138 zł. Z jednego opakowania można przyrządzić 21 porcji, koszt 1 porcji to odpowiednio 8,52 zł i 6,57 zł.

Istnieje możliwość kupowania produktu na korzystniejszych warunkach. Tutaj firma Oriflame pomyślała o tzw. subskrypcji: przez trzy kolejne okresy katalogowe kupujemy zupę Oriflame, a w czwartym otrzymujemy za 1% ceny. Tym samym koszt jednej porcji redukuje się nam do 6,39 zł, a dla konsultantki lub konsultanta Oriflame do 4,92 zł Jeżeli chcesz korzystać z naszych suplementów diety i nabywać je w cenie dla konsultanta Oriflame, nie musisz koniecznie być konsultantką lub konsultantem. Możesz na takich samych zasadach jak konsultant zarejestrować się do Klubu Oriflame i zamawiać produkty bez marży, kiedy, chcesz. W Oriflame nie ma obowiązku składania zamówień co katalog jak również jak duże będą Twoje zamówienia, wszystko zależy od Ciebie.

 

Dołącz do Oriflame

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤