Koktajle odchudzające - ORIFLAME

Bonus dla Urody

Jako konsultantka Oriflame masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody w ramach Programu Bonus dla Urody.

Czytaj dalej...

Bonus dla Urody

Próbki po 1 zł

Tylko jako nowa konsultantka Oriflame możesz zamówić 2 pakiety próbek po 10 szt. po 1zł. Wpisz do swojego pierwszego zamówienia kody 620906 i 620210.

Czytaj dalej...

Próbki po 1 zł

Zarejestruj się teraz

Rejestrując się do Klubu Oriflame nie ponosisz żadnych opłat. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz swój numer konsultanta, informację o numerze przekażę mailowo lub telefonicznie. W każdej chwili można się wyrejestrować bez żadnych konsekwencji finansowych. W celu dokonania rejstracji proszę o wypełnienie formularza.

Czytaj dalej...

Zarejestruj się teraz

Koktajle odchudzające

 

koktajl odchudzający Oriflame

Koktajle odchudzające Natural Balance to środki spożywcze zawierające optymalną kompozycję naturalnych składników, dla bezpiecznego i efektywnego odżywiania się. Formuła produktów została opracowana w Szwecji. Koktajle Oriflame adresowane są do osób, które pragną kontrolować masę swojego ciała, chcą zgubić nadmiar kilogramów i jednocześnie uniknąć efektu jojo, mając przy tym pewność, że nie będą temu towarzyszyły ujemne dla naszego zdrowia skutki uboczne.
Doświadczenia naszych konsultantów pokazały, że regularne spożywanie koktajlu Oriflame zamiast słodkich przekąsek w sposób znaczący pomogło osiągnąć, a następnie utrzymać pożądaną przez nich masę ciała.

Co sprawia, że formuła koktajlu odchudzającego Oriflame jest wyjątkowa?

  • naturalne składniki odżywcze,
  • trzy doskonałe źródła białka(zielony groszek, jaja, serwatka),
  • wysoka zawartość białka, źródło błonnika i kwasów tłuszczowych,
  • niski indeks glikemiczny (IG) zapewnia uczucie sytości, zwiększa energię i koncentrację,
  • opatentowana formuła dostępna wyłącznie w serii produktów Wellness,
  • szybki i łatwy sposób przygotowania (z mlekiem lub wodą),
  • naturalny smak: truskawkowy, waniliowy i czekoladowy.

odchudzający koktajl Oriflame

Cena koktajlu Oriflame to 140,90 zł, dla konsultantki Oriflame lub klientki Oriflame Vip to 112,72 zł.
Z jednego opakowania można przyrządzić 21 porcji, koszt 1 porcji to odpowiednio 6,71 zł i 5,34 zł. Jak z każdym suplementem diety, aby zadziałał należy przyjmować go przez okres trzech miesięcy. Tutaj firma Oriflame pomyślała o tzw. subskrypcji: przez trzy kolejne okresy katalogowe kupujemy koktajl Oriflame, a w czwartym otrzymujemy za symboliczną 1 zł. Tym samym koszt jednej porcji redukuje się nam do 5,03 zł, a dla konsultantki Oriflame lub klientki Oriflame Vip do 4,03 zł
Jeżeli chcesz korzystać z naszych suplementów diety i nabywać je bez marży zarejestruj się do Oriflame jako konsultantka Oriflame lub klientka Oriflame Vip.

Dołącz do Oriflame

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤