Zupy dietetyczne - ORIFLAME

Bonus dla Urody

Jako konsultantka Oriflame masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody w ramach Programu Bonus dla Urody.

Czytaj dalej...

Bonus dla Urody

Próbki po 1 zł

Tylko jako nowa konsultantka Oriflame możesz zamówić 2 pakiety próbek po 10 szt. po 1zł. Wpisz do swojego pierwszego zamówienia kody 620906 i 620210.

Czytaj dalej...

Próbki po 1 zł

Zarejestruj się teraz

Rejestrując się do Klubu Oriflame nie ponosisz żadnych opłat. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz swój numer konsultanta, informację o numerze przekażę mailowo lub telefonicznie. W każdej chwili można się wyrejestrować bez żadnych konsekwencji finansowych. W celu dokonania rejstracji proszę o wypełnienie formularza.

Czytaj dalej...

Zarejestruj się teraz

Zupy dietetyczne

Wysokobiałkowy, niskotłuszczowy środek spożywczy służący do przygotowania pysznych posiłków.

 

zupy dietetyczne

Najczęściej, kiedy jesteśmy w pracy i doznamy uczucia głodu, sięgamy po cokolwiek, nie myśląc, że często są to tylko bezwartościowe wypełniacze naszego żołądka.

Zupy Oriflame są świetną propozycją dla osób, które w danym momencie nie mają możliwości przygotowania wartościowego posiłku, dostępne są w dwóch smakach: pomidorowa z bazylią i szparagowa.

Dietetyczne zupy są w 100% naturalne, zawierają kompozycję białka z trzech wegeteriańskich źródeł (zielony groszek, soja i ziemniak) z dodatkiem zdrowego oleju rzepakowego. Zupy Oriflame zmniejszają głód i łaknienie, zwiększają energię i koncentrację, nie zawierają glutenu, laktozy, sztucznych barwników, konserwantów i organizmów modyfikowanych genetycznie.

Zupy dietetyczne są łatwe i szybkie w przygotowaniu, wystarczy zalać wrzącą wodą. Nasza propozycja zdrowego posiłku: zupa Oriflame + kromka pełnoziarnistego chleba + sałatka. Nie tylko zdrowo, ale i smacznie!

Cena opakowania zupy Oriflame to 132,90 zł, dla konsultanta lub konsultantki Oriflame to 106,32 zł. Z jednego opakowania można przyrządzić 21 porcji, koszt 1 porcji to odpowiednio 6,33 zł i 5,06 zł.

Istnieje możliwość kupowania produktu na korzystniejszych warunkach. Tutaj firma Oriflame pomyślała o tzw. subskrypcji: przez trzy kolejne okresy katalogowe kupujemy zupę Oriflame, a w czwartym otrzymujemy za symboliczną 1 zł. Tym samym koszt jednej porcji redukuje się nam do 4,76 zł, a dla konsultantki lub konsultanta Oriflame do 3,81 zł Jeżeli chcesz korzystać z naszych suplementów diety i nabywać je w cenie dla konsultanta Oriflame, nie musisz koniecznie być konsultantką lub konsultantem. Możesz na takich samych zasadach jak konsultant zarejestrować się do Klubu Oriflame i zamawiać produkty bez marży, kiedy, chcesz. W Oriflame nie ma obowiązku składania zamówień co katalog jak również jak duże będą Twoje zamówienia, wszystko zależy od Ciebie.

 

Dołącz do Oriflame

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤