Konsultantka Oriflame – oferta specjalna na pierwszy dzień katalogu Oriflame 09 2020

jak zostać konsultantką Oriflame?Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zestaw dwóch zapachów dla niej i dla niego o wartości 225 zł za jedyne 34,99 zł.

Tylko jeden dzień obowiązuje oferta specjalna. Złóż zamówienie w dn. 09.06 za 50 punktów, a dwa zapachy dla niej i dla niego kupisz w wyjątkowej cenie za 34,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 623118. Wartość zestawu to ponad 200 zł! Tak zdobyte produkty możesz zachować dla siebie, przeznaczyć na prezent lub sprzedać z dobrym zyskiem. Ty decydujesz. Czy wolisz tanie zakupy czy dodatkowe możliwości zarabiania w Oriflame? Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek i konsultantów Oriflame. Z racji ograniczonej ilości produktów warto działać szybko i już w pierwszych godzinach obowiązywania katalogu Oriflame złożyć swoje zamówienie.

 

jak zostać konsultantką Oriflame?

Godne polecenia…

Lato to czas, kiedy więcej uwagi poświęcamy naszym stopom. Chodzimy na długie spacery, więcej przebywamy na świeżym powietrzu. Stopy noszą nas w różne ciekawe, wakacyjne miejsca. Warto im się odwdzięczyć dobrą pielęgnacją. Oriflame poleca najnowsze produkty z dodającym wigoru zielonym jabłkiem i odświeżającą miętą. Chłodzący krem do stóp i chłodzący spray zapewnią świeżość i miękkość Twoim stopom. Promocyjne ceny zachęcają do zakupu. Produkty znajdziesz na str. 10-11 katalogu Oriflame.

A może latem szukasz dodatkowego zajęcia i chciałabyś zacząć zarabiać w Oriflame? Zastanawiasz się, jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wyślij do nas swoje zgłoszenie. Formalności zajmą Ci tylko kilka minut. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz tradycyjną pocztą gratisowy katalog Oriflame, a wraz z nim niezbędne materiały informacyjne. Zapewniasz sobie stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i możliwości zarobkowych w Oriflame. A jako nowa konsultantka Oriflame odbieraj nagrody w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
jak zostać konsultantką Oriflame?
Katalog Oriflame 09 2020 cenowe hity

Katalog Oriflame 09 2020: przed Tobą letnia metamorfoza. Sprawdź najnowsze, idealne na lato produkty i wybierz coś dla siebie spośród...

Zamknij