Konsultantka Oriflame oferty za 9,99 zł w katalogu Oriflame 03 2020

rejestracja OriflameKonsultantka Oriflame: jeśli nie składałaś ostatnio zamówienia, sprawdź ofertę dla siebie za 9,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 4.-23.02. za min. 25 punktów, i skorzystaj z super oferty specjalnie dla Ciebie. Zestaw trzech kosmetyków o wartości 112 zł może być Twój za jedyne 9,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 622667. Twoje klientki z pewnością stęskniły się za nowym katalogiem Oriflame, a przede wszystkim za jego dobrą ofertą. Warto zebrać zamówienia  i skorzystać z oferty. Zestaw korektorów, tusz do kresek i mgiełka zapachowa mogą być uzupełnieniem Twoich zapasów. Produkty możesz sprzedać z dużym zyskiem lub podarować komuś w prezencie. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame, którzy swoje ostatnie zamówienie złożyli w katalogu Oriflame nr 17. Dodatkowym atutem jest darmowa dostawa już przy zamówieniu za min. 25 punktów.

Dla konsultantów Oriflame, którzy nie składali zamówień w okresie co najmniej ostatnich trzech katalogów Oriflame proponujemy ofertę reaktywacyjną. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w dn. 4-24.02. czeka do odbioru za jedyne 9,99 zł zestaw aż dwóch zapachów Oriflame. Apetycznie pachnąca, pobudzająca zmysłowość mgiełka zapachowa Love Potion So Temting ma moc uwalniania wyobraźni. Kwiatowy, orientalny zapach z kategorii gourmand, w którym uzależniający akord miodu sprawia, że masz ochotę na więcej. Drugim zapachem jest męska kompozycja Intense Oud, magnetyzująca bogactwem cennych nut oud – drzewa agarowego. To zapach, który podkreśla wewnętrzną siłę. Z pewnością trafi w gust niejednego konsultanta Oriflame. Do zamówienia wpisz kod 621612.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, proponujemy ponowną rejestrację do Oriflame. Otrzymasz nowe dane logowania, dzięki którym Twoje zakupy będą liczone bez marży. Dla nowych klubowiczów Oriflame przygotowany został specjalny Program Witamy z prezentami Moderne Collection o wartości 480 zł. Na początek zrealizuj zamówienie na pakiet 20 próbek za 2 zł. Wpisz kody: 620906 i 620210. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom odświeżysz sobie ofertę Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Konsultantka Oriflame – oferta specjalna z dwoma zapachami na katalog Oriflame 03 2020

Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu kosmetyków z dwoma zapachami za jedyne 29,99 zł. Złóż zamówienie...

Zamknij