Konsultantka Oriflame – oferta specjalna z dwoma zapachami na katalog Oriflame 03 2020

Oriflame rejestracjaJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu kosmetyków z dwoma zapachami za jedyne 29,99 zł.

Złóż zamówienie w dn.7-10.02 za min. 50 punktów, a zestaw pięciu produktów o wartości 155 zł kupisz za jedyne 29,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 623028. Dwa zapachy Incognito dla niej i dla niego stanowią idealne połączenie na zbliżające się Walentynki. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek i konsultantów Oriflame.Tylko raz możesz z niej skorzystać, brak jest wielokrotności.

dieta OriflameA na co warto zwrócić uwagę?

Zainwestuj w zdrowy styl życia. Uzupełnij codzienną dietę mieszanką białek, która dostarczy Twojemu organizmowi niezbędnych aminokwasów – pochodzących z mleka, jajka i groszku – a także błonnika pokarmowego, pozyskanego z jabłek, dzikiej róży i buraków cukrowych. Proteinowy koktajl Oriflame stwarza szerokie możliwości dla Twoich przepisów. Jako konsultantka Oriflame zainspiruj się i weź udział w naszym konkursie. Stwórz swój własny przepis. Czy wiesz, że co czwarte opakowanie koktajlu Oriflame możesz kupić za 1 zł? Załóż subskrypcję i kupuj taniej.

A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wystarczy wysłać do nas swoje zgłoszenie, tylko kilka minut zajmie Ci jego wypełnienie. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz pocztą bezpłatny katalog Oriflame wraz z podstawowymi materiałami informacyjnymi. Masz stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i świata kosmetyków. Jako nowa konsultantka Oriflame ciesz się z prezentów w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Zarabiaj w Oriflame z ofertami w katalogu 03 2020

Zarabiaj w Oriflame dzięki specjalnym ofertom dla biznesu dostępnym tylko dla konsultantek Oriflame. Jeśli w poprzednim katalogu Oriflame zrobiłaś zamówienie...

Zamknij