Katalog Oriflame 05 2018 prezenty dla nowych

 Katalog Oriflame 05 2018: lubisz dobre kosmetyki, podążasz za modą, prowadzisz zdrowy tryb życia, zarejestruj się do Oriflame. Wszystkie produkty kupujesz bez marży – oszczędzasz pieniądze. Dostawę masz do domu, na pobliski paczkomat lub kiosk RUCH-u – oszczędzasz czas. Wygodnie w domowym zaciszu, bez niepotrzebnej bieganiny po sklepach siedzisz przed swoim laptopem lub smartfonem i wybierasz swoje ulubione kosmetyki.

Oriflame ma dla ciebie dodatkowo propozycję Programu Witamy z prezentami o łącznej wartości ponad 300 zł! Jak zdobyć wszystkie nagrody? Składaj w swoich najbliższych trzech katalogach Oriflame zamówienia za min. 50 punktów (wszystkie produkty mają przypisaną wartość punktową w zależności od ceny). Z pierwszym swoim zamówieniem (min. 50 punktów) startujesz z Programem. W drugim zamówieniu odbierasz nagrodę za pierwszy krok wpisując odpowiedni kod zestawu dla niej lub dla niego. Powtórz swoje działania w kolejnych katalogach.

Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 620906 i 620210. Program Witamy to tylko propozycja dla ciebie, jeśli realizujesz zamówienia mniejsze, ciesz się po prostu tanimi zakupami.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 05 2018 oferty specjalne

Katalog Oriflame 05 2018: jeśli składasz zamówienia za min. 50 punktów, nie zapomnij skorzystać z oferty specjalnej. Oferta to najczęściej...

Zamknij