Katalog Oriflame 7 2024 -propozycje na lato

rejestracja Oriflame katalogKatalog Oriflame 7 2024: rozkoszuj się latem.

Oriflame od ponad 55 lat na całym świecie dba o to, aby wszystkie kobiety miały możliwość wyrażania siebie, cieszenia się dobrym samopoczuciem i życiem na własnych warunkach. A w tym katalogu każda klientka Oriflame znajdzie sposoby na rozkwit swojego piękna.

Oriflame zawsze pozostaje w zgodzie z najnowszymi trendami związanymi z urodą i dobrym samopoczuciem. Inspiracją jest otaczający świat, od mody i kolorów po naturę i naukę. Dla Oriflame piękno jest wszystkim. I to nie tylko jeśli chodzi o wygląd, ale także o dbanie o siebie i innych.

Zapraszamy do świata zapachów Volare. Historie miłosne są pełne czułych gestów, które sprawiają, że czujesz się naprawdę wyjątkowa. Delikatnie pieszcząca skórę akordem Latte Rose perfumowana woda Volare Tender jest czułym gestem miłości. Każdy rozdział historii zasługuje na piękno. Rozkoszuj się chwilą dzięki romantycznej kompozycji, wykreowanej wokół promiennej Rose Centifolia, róży o stu płatkach z perfumowaną wodą Volare Moments. Marzycielski zapach romansu odnajdziesz w najbardziej kultowym kwiecie miłości róży damasceńskiej z klasykiem Volare. Kupując dwa dowolne flakony z rodziny Volare za każdy płacisz po 54,99 zł. Pamiętaj o zbliżającym się Dniu Mamy. W zapachowych propozycjach warto zwrócić uwagę na zestaw Eclat Femme Weekend. Kwiatowo-owocowa kompozycja z zielonymi akordami w towarzystwie perfumowanego kremu do ciała będzie doskonałym pomysłem prezentowym.

Obok zapachowych stron katalogu Oriflame znajdziesz wiele propozycji kosmetyków, z którymi warto się zaprzyjaźnić latem. Wszystko po to, aby każda klientka Oriflame czuła się piękną nie tylko w sensie fizycznym, ale również emocjonalnym.

Poza ofertą kosmetyczną polecamy również bogactwo suplementów Oriflame, a wśród nich wapń z witaminą D w nowym opakowaniu. Zrównoważony wapń pochodzenia roślinnego, pozyskiwany ze zwapniałych wodorostów zawiera ponad 70 dodatkowych pierwiastków śladowych i jest łatwiej wchłaniany przez organizm w porównaniu do innych form wapnia. Opakowanie w promocyjnej cenie 69,99 zł zawiera 30 pastylek do ssania o lekkim miętowym smakowym.

Z okładkowej ostatniej strony katalogu Oriflame kupują wszyscy, zarówno konsultantki Oriflame jak i klubowiczki Oriflame. Regenerujące balsamy do ust w wersji podstawowej oraz malinowej należą do klasyki czułej pielęgnacji. A cena 9,99 zł za sztukę jest dodatkowym powodem, aby cieszyć się każdym z nich. Pamiętaj o swoich bliskich i zamów również dla nich małe co nieco.
rejestracja Oriflame katalogrejestracja Oriflame katalog

Zapachy Oriflame, kosmetyki do pielęgnacji, suplementy i inne produkty, które są w promocyjnych cenach możesz mieć jeszcze taniej, sposób jest prosty rejestracja do Oriflame. A może chciałabyś dorobić do domowego budżetu? Brakuje Ci pieniędzy na realizację kolejnych marzeń? Warto zostać konsultantką Oriflame – Partnerem Biznesowym Oriflame. Prezentując katalog znajomym, pozyskujesz zamówienia i zarabiasz w Oriflame na początek na sprzedaży, a następnie na możliwościach, jakie daje plan marketingowy Oriflame.

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

A jak zostać klubowiczką Oriflame lub Partnerem Biznesowym Oriflame? Wystarczy dokonać rejestracji do Oriflame, a Twoje zakupy będą liczone ze zniżką. Tradycyjną pocztą otrzymasz gratisowy katalog Oriflame z informacjami na start. Dzięki zamówieniom składanym przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Dostawa do domu lub dogodny paczkomat daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów. Korzystaj z dostępu do atrakcyjnych ofert Oriflame, a jako nowa klubowiczka Oriflame lub Partner Biznesowy Oriflame odbieraj prezenty w ramach Programu Witamy.

Zarejestruj się w Oriflame

rejestracja Oriflame katalogrejestracja Oriflame katalogrejestracja Oriflame katalogrejestracja Oriflame katalogrejestracja Oriflame katalog

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
klientka Oriflame rabaty
Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 06 2024 dla nieaktywnych

Klientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, zrób zakupy i ciesz się wyższym rabatem. Złóż zamówienie w dn....

Zamknij