Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 06 2024 dla nieaktywnych

zakupy Oriflame rabatyKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, zrób zakupy i ciesz się wyższym rabatem.

Złóż zamówienie w dn. 26.03-15.04 z nowym wyższym rabatem nie 20% a 23% od cen katalogowych. Dodatkowo skorzystaj z 10% cashbacku na kolejne zakupy. Jak to działa? Zamówisz np. produkty o wartości katalogowej 200 zł, zapłacisz za nie o 23% mniej tj. o 46 zł, czyli Twoja kwota spadnie do 154 zł. A 10% wartości zamówienia, czyli 20 zł będziesz miała na kolejne zakupy w Oriflame.

Przygotuj swoją skórę na lato. Peelingi, nawilżenie, regeneracja znalazły się w najnowszej ofercie internetowej. W specjalnie obniżonych cenach z kosmetykami pielęgnacyjnymi będziesz gotowa na słoneczne kąpiele. Oferta online potrwa do 29.04 lub do wyczerpania zapasów.

Internetowa oferta dodatkowa jest okazją dla wielu klientek Oriflame do jeszcze tańszych zakupów. Warto łapać atrakcyjne promocje, cieszyć się z dobrych produktów i obdarzać prezentami. Dla konsultantek Oriflame – Partnerów Biznesowych Oriflame co tygodniowe oferty są kolejnym powodem, aby więcej zarabiać w Oriflame i mieć ciekawe propozycje cenowe dla swoich klientek.

Jeśli Twoje konto wygasło, zapraszamy do ponownej rejestracji do Oriflame. A dla nowych klubowiczów została przygotowana oferta z Programem Witamy: https://rejestracja-ori.pl/zaloz-konto-w-oriflame-prezenty-na-powitanie-w-katalogu-oriflame-05-2024/ Warto być klubowiczką Oriflame i cieszyć się tanimi zakupami.


 

klientka Oriflame kosmetyki do twarzyZarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
polecaj Oriflame zarabiaj
Praca konsultantki Oriflame – zarobki w katalogu Oriflame 06-09 2024

Praca konsultantki Oriflame: sprzedawaj produkty, polecaj znajomym i odbieraj większe rabaty w Oriflame Większość osób pod pojęciem Praca konsultantki Oriflame...

Zamknij