Zostań konsultantką Oriflame- oferta zapachowa katalogu Oriflame 10 2021

zostań konsultantką OriflameZostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej – wybrany zapach w wyjątkowej cenie.

Złóż zamówienie w dn. 22-26.07 za min. 50 punktów i wybierz perfumowaną wodę dla niej lub wodę toaletową dla niego aż z 80% upustem. Piękny flakon Volare Moments będzie zdobił toaletkę niejednej konsultantki Oriflame. Natomiast ogniste akordy papryki piri piri, namiętne nuty pelargonii i wyrazisty akcent drewna imbirowego tworzą niebezpieczną mieszankę dla kobiecych serc wody toaletowej So Fever. Ciekawe co na to konsultanci Oriflame?

Wybrany zapach dołącz do zamówienia w drugim kroku jego realizacji. Oferta sprawia, że za niewielkie pieniądze możesz zdobyć produkt dla siebie lub podarować atrakcyjny prezent komuś bliskiemu. A jeśli sprzedasz, możesz liczyć na dodatkowy zysk w Oriflame. Wartość każdego zapachu Oriflame oscyluje woków 100 zł. Korzystaj z możliwości, jakie oferuje Ci Oriflame. Możesz wybrać tanie zakupy lub zapewnić sobie dodatkowy dochód w Oriflame. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame i konsultant Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

 

zostań konsultantką Oriflame

Zadbaj o włosy i paznokcie z suplementem Oriflame

Co możesz dodać do swojego zamówienia?

Już od katalogu Oriflame 10 możesz kupować suplement Oriflame w tzw. subskrypcji. Zatroszcz się o swoje włosy i paznokcie w tym szczególnym czasie.Subskrypcja jest formą regularnych zakupów produktu i daje czwarte zamówienie za 1% ceny suplementu Oriflame. Koszt dziennej dawki dla konsultantki Oriflame wynosi wówczas tylko 2,57 zł. Zarejestruj się do Oriflame jako klientka Oriflame, kupuj z upustem i odbieraj atrakcyjne nagrody w specjalnym Programie Witamy lub zostań konsultantką Oriflame. Sprzedawaj i zarabiaj na marży.

Dlaczego warto kupować w tzw. subskrypcji? Poza korzyściami finansowymi są przede wszystkim zalety działania produktu. Każdy suplement przynosi pożądane rezultaty po okresie co najmniej trzech miesięcy jego przyjmowania, a taka idea towarzyszy Oriflame. Odżywczy kompleks do włosów i paznokci będzie doskonałym sposobem, aby zadbać o urodę zarówno konsultantek Oriflame jak i klientek Oriflame. Produkt ma 23 punkty członkowskie.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame
Zostań konsultantką Oriflame- oferta na wyjątkowy żel katalogu Oriflame 10 2021

Zostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej - moc irysa i szałwii w wyjątkowej cenie 9,99 zł. Od dawien...

Zamknij