Zostań konsultantką Oriflame- oferta na wyjątkowy żel katalogu Oriflame 10 2021

zostań konsultantką OriflameZostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej – moc irysa i szałwii w wyjątkowej cenie 9,99 zł.

Od dawien dawna szałwia uważana jest za szczególnie pomocną w przypadku problemów z poczęciem dziecka. W kulturze polskiej uważana za roślinę o właściwościach niemal magicznych – wierzono, że zasadzenie jej w ogrodzie gwarantuje mieszkańcom zdrowie i bezpieczeństwo. Elegancka mieszanka majestatycznego irysa i uspokajającej szałwii tworzy idealną kompozycję, która pieści skórę i zmysły. Piękny, subtelnie kwiatowy zapach oraz bogate, nawilżające formuły kolekcji Essense&Co. z irysem i szałwią wniosą odrobinę luksusu do domu każdej konsultantki Oriflame.

Złóż zamówienie w dn. 16-18.07 za min. 50 punktów, a wyjątkowo pachnący żel będzie Twój w cenie 9,99 zł. Kosmetyk dołącz do zamówienia w drugim kroku jego realizacji. Oferta sprawia, że za niewielkie pieniądze możesz zdobyć produkt dla siebie lub podarować atrakcyjny prezent komuś bliskiemu. A jeśli sprzedasz, możesz liczyć na dodatkowy zysk w Oriflame. Wartość żelu wynosi 30,90 zł. Korzystaj z możliwości, jakie oferuje Ci Oriflame. Możesz wybrać tanie zakupy lub zapewnić sobie dodatkowy dochód w Oriflame. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame i konsultant Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

 

zostań konsultantką Oriflame

Nasza letnia propozycja

Na wakacyjny czas Oriflame przygotowało specjalną ofertę lojalnościową dla wszystkich konsultantek Oriflame i konsultantów Oriflame. Złóż zamówienie za min. 50 punktów w 3 z 4 katalogów Oriflame (9-12) i odbierz nagrodę specjalną Summer za jedyne 19,90 zł. Uzupełnij dowolną zastawę eleganckim 16-elementowym kompletem sztućców Ambition. Odbiór nagrody będzie z punktowanym zamówieniem katalogu Oriflame 13. Biorąc udział w wakacyjnej ofercie lojalnościowej jednocześnie możesz korzystać z ofert specjalnych. Zarejestruj się do Oriflame jako klientka Oriflame, kupuj z upustem i odbieraj atrakcyjne nagrody w specjalnym Programie Witamy lub zostań konsultantką Oriflame. Sprzedawaj i zarabiaj na marży.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
praca konsultantki Oriflame
Praca konsultantki Oriflame z ofertami w katalogu 10 2021

Praca konsultantki Oriflame: zarabiaj z atrakcyjnymi ofertami biznesowymi, sprawdź, na czym możesz najwięcej zarobić w Oriflame. Jako konsultantka Oriflame korzystasz...

Zamknij