Zostań konsultantką Oriflame i zarabiaj w Oriflame z ofertami katalogu 14 2021

zostań konsultantką OriflameZostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej – wybrany zapach w wyjątkowej cenie.

Złóż zamówienie w dn. 11-14.10 za min. 50 punktów i wybierz w specjalnej cenie zapach dla niej lub dla niego. Pełna blasku kompozycja z wyrafinowanymi nutami kwiatów Tiare, zielonej gruszki, ciepłego akordu wanilii i odrobiną różowego pieprzu tworzy intensywnie kwiatowy zapach Dare to Shine. Piękny flakon zainspirowany kształtem diamentów z pewnością będzie zdobił toaletkę niejednej konsultantki Oriflame.

Drugą propozycją jest nowoczesny zapach o męskim charakterze, który upoi wodną nutą połączoną ze zmysłowym drzewnym aromatem zainspirowanym urzekającym pięknem wybrzeża. Świeżość morskiej bryzy z pewnością trafi w gust niejednego konsultanta Oriflame.

Do zamówienia w drugim kroku jego realizacji dodaj wybraną ofertę. Dzięki niej za niewielkie pieniądze możesz zdobyć flakon dla siebie lub podarować atrakcyjny prezent komuś bliskiemu. A jeśli sprzedasz, możesz liczyć na dodatkowy zysk w Oriflame. Korzystaj z możliwości, jakie oferuje Ci Oriflame. Możesz wybrać tanie zakupy lub zapewnić sobie dodatkowy dochód w Oriflame. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame i konsultant Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

 

zostań konsultantką Oriflame

Oferta 2+1

W dn. 9-10.10 obowiązuje dodatkowa oferta 2+1. Znajdziesz w niej aż 10 produktów/zestawów każdy po 34,99 zł. Zapachy i kosmetyki do codziennej pielęgnacji zawsze dobrze się sprzedają. Warto wykorzystać ofertę i wpisać do zamówienia trzy kody, takie same lub różne i za niecałe 70 zł zdobyć produkty o wartości ok. 250 zł. Zostań konsultantką Oriflame, zarabiaj na ofertach dodatkowych i zacznij liczyć zyski w Oriflame ze sprzedaży.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame
Zostań konsultantką Oriflame- oferta na wybrany zapach katalogu Oriflame 14 2021

Zostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej - wybrany zapach w wyjątkowej cenie. Złóż zamówienie w dn. 07-10.10 za...

Zamknij