Zostań konsultantką Oriflame- oferta na wybrany zapach katalogu Oriflame 14 2021

zostań konsultantką OriflameZostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej – wybrany zapach w wyjątkowej cenie.

Złóż zamówienie w dn. 07-10.10 za min. 50 punktów i wybierz w specjalnej cenie za jedyne 19,99 zł zapach dla niej lub dla niego. Uwolnij swoją namiętność z wodą perfumowaną Love Potion. Ten orientalny zapach pomoże Ci stworzyć atmosferę nasyconą zmysłowością. Informacja dla konsultantek Oriflame – Love Potion to zapach z afrodyzjakiem.

Drugą propozycją jest odważny i porywający zapach dla prawdziwie współczesnego dżentelmena, który emanuje naturalnym urokiem. Debonair dzięki silnym aromatyczno-drzewnym nutom z pewnością przyciągnie uwagę kobiet, gdziekolwiek się pojawi. Kompozycji towarzyszy naturalna wytworność i elegancja. Z pewnością trafi w gust niejednego konsultanta Oriflame.

Do zamówienia w drugim kroku jego realizacji dodaj wybraną ofertę. Dzięki niej za niewielkie pieniądze możesz zdobyć flakon dla siebie lub podarować atrakcyjny prezent komuś bliskiemu. A jeśli sprzedasz, możesz liczyć na dodatkowy zysk w Oriflame. Korzystaj z możliwości, jakie oferuje Ci Oriflame. Możesz wybrać tanie zakupy lub zapewnić sobie dodatkowy dochód w Oriflame. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame i konsultant Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

 

zostań konsultantką Oriflame

Zestaw świetnego sprzedawcy

Sprzedaż kosmetyków Oriflame może być dobrą formą dodatkowego zarobku w Oriflame. Skorzystaj z przygotowanego zestawu świetnego sprzedawcy, aby łatwo zebrać zamówienia od swoich klientek na następny katalog Oriflame. Nowe perfumy Signature dla niej, woda toaletowa Oriflame Disney i odżywcza maseczka są produktowymi nowościami, które z pewnością znajdą swoich odbiorców. Do zestawu dołączony został pakiet pięciu nowych katalogów Oriflame i próbki. Takie narzędzia z pewnością będą procentowały dobrą sprzedażą w rękach każdej konsultantki Oriflame. Zostań konsultantką Oriflame i zarabiaj na ofertach biznesowych Oriflame. 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame
Zostań konsultantką Oriflame- oferta na solny peeling katalogu Oriflame 14 2021

Zostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej - solny peeling w wyjątkowej cenie. Złóż zamówienie w dn. 05-07.10 za...

Zamknij