Zarabiaj w Oriflame – wyjątkowe oferty

zarabiaj w OriflameZarabiaj w Oriflame na wyjątkowych ofertach – tylko dla konsultantek Oriflame

Aż 80% marży możesz zarobić w Oriflame na sprzedaży perfumowanej wody Volare Forever. Tylko 17.12 cena flakonu wynosi 16,99 zł. Oferta jest bez dodatkowego wymogu i istnieje opcja wielokrotności. Dla każdej konsultantki Oriflame jest to świetna okazja do większych zarobków w Oriflame. Za ile sprzedasz flakon? Wszystko zależy od Ciebie. Może nie będzie to 100 zł, ale min. 50 zł przyniesie dobry zysk.

Jako klientka Oriflame możesz wybrać tanie zakupy w Oriflame. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

 

zarabiaj w Oriflame

Oferta specjalna

Złóż zamówienie w dn. 17-19.12 za min. 50 punktów, a zestaw trzech kosmetyków z kolekcji Milk&Honey będziesz mogła kupić w specjalnej cenie 14,99 zł. Krem do rąk, ulubiony przez klientki Oriflame krem do rąk i ciała i zmiękczające mydełko tworzą luksusowe trio na bazie mleka i miodu. Wartość zestawu wynosi 67,70 zł. Jako konsultantka Oriflame możesz go sprzedać z dużym zyskiem lub obdarować kogoś wyjątkowym zestawem.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zarabiaj w Oriflame
Zarabiaj w Oriflame – oferta na zestaw tuszy

Zarabiaj w Oriflame na ofertach specjalnych - tylko dla konsultantek Oriflame Aż 80% marży możesz zarobić w Oriflame na sprzedaży...

Zamknij