Zarabiaj w Oriflame – oferta na zestaw tuszy

zarabiaj w OriflameZarabiaj w Oriflame na ofertach specjalnych – tylko dla konsultantek Oriflame

Aż 80% marży możesz zarobić w Oriflame na sprzedaży zestawu The One. Nadaj mocy swojemu spojrzeniu. Tylko w dn. 15-16.12 obowiązuje oferta na tusz do kresek Stylo Jumbo i tusz do rzęs 5 w 1 Wonderlash. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie zamówienia za min. 50 punktów w okresie jej obowiązywania. Dla każdej konsultantki Oriflame jest to świetna okazja do większych zarobków w Oriflame. Kosmetyki możesz sprzedać z dużym zyskiem. A jako klientka Oriflame możesz wybrać tanie zakupy w Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

 

zarabiaj w Oriflame

Jak zwiększyć sprzedaż w Oriflame?

Wiele klientek Oriflame często zastanawia się, czy krem będzie dla niej odpowiedni, czy nie będzie reakcji uczuleniowej, czy skóra będzie czuła się komfortowo. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem będą próbki. Jako konsultantka Oriflame wręcz swoim klientkom kilka próbek. Dla przetestowania zasugeruj, aby aplikacja miała miejsce w okolicach żuchwy lub tuż pod nią. W razie reakcji uczuleniowej będzie to mało widoczne miejsce. Podobnie będzie łatwiej zebrać zamówienia od klientek Oriflame w przypadku doboru odcienia podkładu.

Natomiast próbki zapachów Oriflame pobudzą ekscytujące emocje. Aplikacja powinna mieć miejsce najczęściej na nadgarstkach, bez rozcierania i odrobiną czasu na efekt po zasymilowaniu się kompozycji z zapachem skóry. Polecamy testowanie nie więcej niż trzech próbek. Nasz zmysł węchu niestety ma ograniczone możliwości. Dla jego zneutralizowania warto powąchać kawę w ziarnach. Każda konsultantka Oriflame powinna dysponować próbkami. Taka niewielka inwestycja z pewnością przyniesie duże korzyści finansowe w Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame
Zostań konsultantką Oriflame- herbata Teekanne za 1 gr w katalogu Oriflame 17 2021

Zostań konsultantką Oriflame i odbierz herbatę Teekanne za 1 gr Złóż zamówienie w dn. 11-13.12 za min. 50 punktów, a...

Zamknij