Praca konsultantki Oriflame – zarobki w katalogu Oriflame 02 2024

rejestarcja Oriflame konsultantka Partner Biznesowy Oriflame Praca konsultantki Oriflame: sprzedawaj produkty, polecaj znajomym i odbieraj większe rabaty w Oriflame

Większość osób pod pojęciem Praca konsultantki Oriflame ma na myśli sprzedaż kosmetyków i innych produktów z oferty katalogu Oriflame. Marża ze sprzedaży i dochody z ofert dodatkowych są najczęściej celem większości Partnerów Bizmesowych Oriflame. Jeśli interesuje Cię coś więcej niż kilkadziesiąt czy 200-300 zł dodatkowego dochodu miesięcznie zacznij zapraszać znajomych do Oriflame.

Zacznij polecać swoje ulubione produkty znajomym, szczególnie tym, z którymi nie masz bezpośredniego kontaktu. Świat przenosi się w sferę social media i tą drogą możesz zapraszać swoich znajomych do Oriflame. Wysyłaj swoje linki do katalogu Oriflame z ulubionymi produktami. Możesz teraz podarować 20 zł na zakupy swojej znajomej. Ty otrzymujesz do swojego portfela również 20 zł oraz 10% od jej obrotu klubowego. 10% za polecenia otrzymujesz zawsze, kiedy tylko polecona przez Ciebie osoba zrobi zakupy.

Obok rabatu za polecenia możesz również brać udział w Programie Plus. Zrób zamówienie razem ze swoimi poleconymi klubowiczami za min. 250 PC – punktów członkowskich i odbierz 10 % od całego obrotu. Program działa do 1.000 PC w tym maksymalnie Twojej osobistej sprzedaży do 500 PC. Poprzez polecanie i zapraszanie Twój zespół powiększa się. Większa grupa osób w Twojej strukturze generuje większe obroty, a większe obroty dają dodatkowe bonusy przewidziane w planie marketingowym Oriflame. Dzięki systematycznej pracy w Oriflame dajesz sobie podwyżkę w Oriflame. Twoje dochody w Oriflame zależą tylko od Ciebie.

 Wykorzystaj rabat za polecanie razem ze swoim zespołem. Większa grupa partnerów biznesowych przynosi większe profity w Oriflame.

klubowicz Oriflame rabat za polecenie

Zdecydowana większość konsultantek Oriflame nie podejmuje tematu zapraszania nowych osób. Najczęstszym powodem jest utrata klientki i obawa, komu będę sprzedawać produkty. Warto jednak otworzyć się na więcej. Twoja klientka ma swoich znajomych, do których Ty możesz nigdy nie dotrzeć, a jej zamówienia nie będą już tylko na potrzeby własne, ale większe. Oriflame będzie Ciebie wynagradzać rabatami za polecenia. A Ty zaoszczędzisz czas na obsługę dodatkowych klientek.

Warto co katalog zapraszać do Oriflame znajome. Mogą to być osoby z Twojego najbliższego otoczenia, ale również te, z którymi masz kontakt tylko przez social media. W Oriflame nie ma ograniczeń co do rejonizacji. W dzisiejszym medialnym świecie dużo działań ma charakter online.

zaparaszaj do Oriflame rabaty

A może poszukujesz dodatkowej pracy? Praca konsultantki Oriflame w świecie dobrych kosmetyków, modnych dodatków w otoczeniu oryginalnych i trwałych zapachów oraz suplementów promujących zdrowy styl życia może przynieść Ci wiele korzyści nie tylko finansowych. Zarejestruj się do Oriflame jako Partner Biznesowy Oriflame i podejmij nowe wyzwanie. Dodatkową zachętą niech będzie filmik, relacja z celebracji awansu w Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame


Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
klientka Oriflame rabaty na zamówienia
Klientka Oriflame rabaty w katalogu Oriflame 02 2024

Klientka Oriflame: warto być aktywnym i mieć wyższe rabaty na zamówienia. Złóż zamówienie w dn. 23.01-12.02 i skorzystaj z oferty...

Zamknij