Klientka Oriflame rabaty w katalogu Oriflame 02 2024

klientka Oriflame rabaty na zamówieniaKlientka Oriflame: warto być aktywnym i mieć wyższe rabaty na zamówienia.

Złóż zamówienie w dn. 23.01-12.02 i skorzystaj z oferty specjalnej na 10% cashbacku. Od teraz na swoje zakupy masz nie 20% rabatu od cen katalogowych, ale 23%. Ale to nie wszystko, w Oriflame kasa wraca. Od pierwszego zamówienia złożonego w bieżącym katalogu Oriflame otrzymasz jeszcze 10% cashbacku od wartości swojego zamówienia. Kwotę tę będziesz mogła wykorzystać na kolejne zakupy.

W Oriflame dzięki ofercie oszczędzasz na swoich zamówieniach jako klientka Oriflame – klubowiczka Oriflame lub więcej zarabiasz na sprzedaży produktów jako konsultantka Oriflame – Partner Biznesowy Oriflame.

Jeśli Twoje dane do logowania w Oriflame wygasły, zarejestruj się ponownie do Oriflame. Sprawdź, jakie oferty zostały przygotowane dla nowych klubowiczów Oriflame.

 

Jeśli jesteś zainteresowana tylko zakupami na potrzeby własne i bliskich, zarejestruj się do Oriflame jako klubowiczka Oriflame z darmowym wpisowym. Na pierwsze zamówienie masz 15% rabatu i cashback do wykorzystania na kolejne zakupy. A jeśli chcesz na początek trochę zarobić na sprzedaży, zyskaj dostęp do 23% rabatu premium. Zarejestruj się jako konsultantka Oriflame – Partner Biznesowy Oriflame z dostępem do korzyści premium w kwocie 50 zł. W obu opcjach został przygotowany Program Witamy z prezentami.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Poznaj najczęściej zamawiane produkty w bieżącym katalogu Oriflame. Wybieraj dla siebie kosmetyki do pielęgnacji cery, makijażu, może dobry zapach Oriflame, zadbaj również o swoje zdrowie z suplementami Oriflame.

https://pl.oriflame.com/personal-products-list?store=858169&personallist=810ed406-cc9b-4e7f-9c6f-31993f65c824

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
załóż konto w Oriflame prezenty na powitanie
Załóż konto w Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 02-03 2024

Załóż konto w Oriflame jako konsultantka Oriflame i zyskaj zniżkę na wszystkie produkty. Odbierz nagrody kosmetyki, suplementy Oriflame, plecak o...

Zamknij