Praca konsultantki Oriflame – nagrody w katalogu Oriflame 16-18 2022

praca konsultantki Oriflame budowanie grupypraca Oriflame zapraszaj nowe osoby i odbieraj nagrody Praca konsultantki Oriflame: zapraszaj znajomych do swojego zespołu i odbieraj nagrody.

Większość osób pod pojęciem Praca konsultantki Oriflame ma na myśli sprzedaż kosmetyków i innych produktów z oferty katalogu Oriflame. Marża ze sprzedaży i dochody z ofert dodatkowych są najczęściej celem większości klubowiczek Oriflame. Jeśli interesuje Cię coś więcej niż kilkadziesiąt czy 200-300 zł dodatkowego dochodu miesięcznie zacznij zapraszać znajomych do Oriflame.

W katalogach Oriflame 16-18 wystartował specjalny Program Zapraszaj. Za każdą nową osobę, którą jako konsultantka Oriflame zaprosisz do swojego zespołu możesz otrzymać atrakcyjne nagrody w specjalnych cenach. Wartość wszystkich nagród wynosi 2500 zł. A co zostało przygotowane dla aktywnych osób?

W katalogu Oriflame 16 za jedną zaproszoną osobę, która rozpocznie Program Witamy, tj, złoży swoje pierwsze punktowane zamówienie za min. 50 punktów odbierasz za jedyne 9,90 zł dowolny kosmetyk pielęgnacyjny o wartości do 200 zł ceny standardowej. Za zaproszenie 2 osób, które rozpoczną Program Witamy czeka na Ciebie zestaw czterech filiżanek, a za cztery osoby zdobywasz 8 filiżanek i oczywiście wybrany kosmetyk pielęgnacyjny. Całość o wartości 678 zł odbierasz za jedyne 31,80 zł.

W następnym katalogu Oriflame 17 zapisujesz do Oriflame jedną osobę, w nagrodę odbierasz zapach dla niej lub dla niego za jedyne 9,90 zł o wartości standardowej do 200 zł. Za trzy wprowadzone osoby czeka na Ciebie urządzenie do smażenia powietrzem marki Berliger Haus. W ten oto sposób dokładnie za 31,80 zł zdobywasz nagrody o wartości ponad 570 zł.

Kolejny katalog Oriflame nr 18 przewiduje nagrody dla wielbicielek luksusu. Jedna zaproszona osoba daje nagrodę w postaci wybranej biżuterii Norrsken za jedyne 14,90 zł. Trzy wprowadzone osoby będą premiowane dodatkową  nagrodą, jaką jest walizka na kółkach z kolekcji Musa. W ten oto sposób za 36,80 zł zdobywasz produkty o wartości 589 zł.

rejestracja Oriflame budowanie grupy nagroda zegarekJeśli zbierzesz wszystkie nagrody z trzech katalogów Oriflame to oznacza, że Twoja grupa powiększyła się o 10 osób i czeka na Ciebie kolejny prezent. Będzie to zegarek z kwarcowym mechanizmem, wyprodukowanym w Japonii. Wartość zegarka wynosi 669 zł, a konsultantka Oriflame odbiera go za 1 zł.

Poza nagrodami w ramach Programu Zapraszaj na każdą aktywną konsultantkę Oriflame czekają również dodatkowe bonusy i premie przewidziane w planie marketingowym Oriflame. Zacznij wprowadzać nowe osoby do swojej grupy i ciesz się licznymi korzyściami.

Zdecydowana większość konsultantek Oriflame nie podejmuje tematu zapraszania nowych osób. Najczęstszym powodem jest utrata klientki i obawa, komu będę sprzedawać produkty. Warto jednak spojrzeć szerzej. Twoja klientka ma swoich znajomych, do których Ty możesz nigdy nie dotrzeć, a jej zamówienia nie będą już tylko na potrzeby własne, ale większe. Oriflame będzie Ciebie wynagradzać dodatkowymi bonusami od jej zamówień. A Ty zaoszczędzisz czas na obsługę dodatkowych klientek i odbierasz prezenty od Oriflame.

Warto co katalog zapraszać do Oriflame znajome. Mogą to być osoby z Twojego najbliższego otoczenia, ale również te, z którymi masz kontakt tylko przez social media. W Oriflame nie ma ograniczeń co do rejonizacji. W dzisiejszym medialnym świecie dużo działań ma charakter online.

A może poszukujesz dodatkowej pracy? Praca konsultantki Oriflame w świecie cudownych kosmetyków, modnych dodatków w otoczeniu oryginalnych i trwałych zapachów oraz suplementów promujących zdrowy styl życia może przynieść Ci wiele korzyści nie tylko finansowych. Zarejestruj się do Oriflame i podejmij nowe wyzwanie. Dodatkową zachętą niech będzie krótki filmik.

Zarejestruj się w Oriflame


Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
klientka Oriflame rejestracja
Klientka Oriflame oferta specjalna w katalogu Oriflame 16 2022 dla nieaktywnych

Klientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, wybierz swoją ofertę specjalną. Złóż zamówienie w dn. 2-15.11 za min....

Zamknij