Klientka Oriflame oferta specjalna w katalogu Oriflame 16 2022 dla nieaktywnych

klientka Oriflame rejestracjaKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, wybierz swoją ofertę specjalną.

Złóż zamówienie w dn. 2-15.11 za min. 150 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji jest woda  perfumowana Miss Giordani i płyn micelarny. Co wybrać? Zapach Oriflame, z którego emanują  promienne nuty neroli, klasycznych włoskich kwiatów pomarańczy czy diamentowy płyn micelarny? Wybór pozostawiamy już Tobie. Zarówno kosmetyk jak i zapach Oriflame mają w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości 640 zł. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klientka Oriflame świeca zapachowa

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 4-6.101może alternatywnie skorzystać z oferty na zapachową świecę. Już przy zamówieniu za min. 50 sojowa świeca z aromatem Giordani Gold Essenza będzie w specjalnej cenie 19,99 zł. Oferta jest limitowana. Warto, nie odkładać swojego zamówienia. Nieaktywni klubowicze Oriflame wybierają ofertę reaktywacyjną lub świecę.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame praca
Praca konsultantki Oriflame zyski w katalogu 16 2022

Praca konsultantki Oriflame: co polecać klientkom Oriflame, aby więcej zarobić na sprzedaży w Oriflame? Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych...

Zamknij