Konsultantka Oriflame – zestaw z wodą toaletową za 29,99 zł

woda toaletowa OriflameJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu z wodą toaletową dla niej za jedyne 29,99 zł.

Złóż zamówienie w dn.21-27.01.2020 za min. 50 punktów i kup wodę toaletową Dare To Shine z produktami pielęgnacyjnymi Optimals za jedyne 29,99 zł. Wartość zestawu wynosi 220 zł. Do zamówienia wpisz kod 623041. Zapach znajdziesz na str. 76 katalogu Oriflame wśród wielu innych kompozycji. Z oferty możesz skorzystać tylko jako konsultantka Oriflame, brak jest wielokrotności.

Wellness OriflameA co szczególnie polecamy zamówić?

W ofercie katalogu Oriflame oprócz bogactwa kosmetyków rekomendujemy szybki i pyszny sposób na lepsze odżywianie dzięki zupom Wellness Oriflame. Zapewniają one pełne i niskokaloryczne odżywianie, które wspomaga odchudzanie i utrzymanie prawidłowej wagi. Naturalna, odżywcza formuła zmniejsza głód  oraz ochotę na słodkie przekąski, a także zapewnia uczucie sytości na dłużej. Tak jak koktajle Oriflame tak i zupy Oriflame zostały opracowane przez znanego na świecie kardiochirurga, profesora Stig Steena. Ich cena katalogowa wynosi 136,90 zł. Jako konsultantka Oriflame kupujesz bez marży za 109,52 zł, a w tzw. subskrypcji co czwarty zakup masz za 1 zł.

A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wystarczy wysłać do nas swoje zgłoszenie, tylko kilka minut zajmie Ci jego wypełnienie. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz pocztą bezpłatny katalog Oriflame razem z materiałami informacyjnymi. Masz stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i świata kosmetyków. Jako nowa konsultantka Oriflame ciesz się z prezentów w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame perfumy
Konsultantka Oriflame – zestaw z wodą perfumowaną za 29,99 zł

Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu z wodą perfumowaną dla niej za jedyne 29,99 zł. Złóż...

Zamknij