Konsultantka Oriflame – zestaw z wodą perfumowaną za 29,99 zł

Oriflame perfumyJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu z wodą perfumowaną dla niej za jedyne 29,99 zł.

Złóż zamówienie w dn.17-20.01.2020 za min. 50 punktów i kup perfumowaną wodę Live In Colour z kremem na dzień  Milk&Honey za jedyne 29,99 zł. Wartość zestawu wynosi 157,80 zł. Do zamówienia wpisz kod 623030. Oryginalny flakon ze stylową pompką będzie pięknie się prezentował na toaletce niejednej konsultantki Oriflame. Z oferty możesz tylko raz skorzystać, brak jest wielokrotności.

Wellness OriflameA co szczególnie polecamy zamówić?

W ofercie katalogu Oriflame oprócz bogactwa kosmetyków rekomendujemy suplementy diety. Na str. 106-107 znajdziesz astaksantynę Oriflame z ekstraktem z borówek. Ten silnie działający antyoksydant szczególnie w sezonie zimowym powinien gościć na aptecznej półce każdej konsultantki Oriflame. Profilaktycznie warto przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Jeśli czujesz, że łapie Cię przeziębienie, zaaplikuj sobie 4-6 kapsułek dziennie, a uchronisz się przed mało komfortowym stanem grypowym. Zaoszczędzisz pieniądze na leki, swój czas na kolejki do lekarza, a przede wszystkim zadbasz o zdrowie. Astaksantynę Oriflame kupisz teraz w promocyjnej cenie po 59,99 zł. Cena z upustem dla konsultantki Oriflame wynosi 47,99 zł, a wartość punktowa to 16.

A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wystarczy wysłać do nas swoje zgłoszenie, tylko kilka minut zajmie Ci jego wypełnienie. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz pocztą bezpłatny katalog Oriflame wraz z materiałami informacyjnymi. Masz stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i świata kosmetyków. Jako nowa konsultantka Oriflame ciesz się z prezentów w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
woda toaletowa Oriflame
Konsultantka Oriflame oferty za 4,99 zł w katalogu Oriflame 02 2020

Konsultantka Oriflame: jeśli nie składałaś ostatnio zamówienia, sprawdź, jaką wodę toaletową Oriflame możesz dostać za 4,99 zł. Złóż zamówienie w...

Zamknij