Konsultantka Oriflame oferty za 4,99 zł w katalogu Oriflame 02 2020

Oriflame konsultantkaKonsultantka Oriflame: jeśli nie składałaś ostatnio zamówienia, sprawdź, jaką wodę toaletową Oriflame możesz dostać za 4,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 14.01-03.02.2020 za min. 25 punktów, a wodę toaletową Incognito o wartości 60 zł otrzymasz za jedyne 4,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 622667. Twoje klientki z pewnością chciałyby obejrzeć nowy katalog Oriflame. Jednej kończy się tusz, drugiej krem, jeszcze inna potrzebuje coś na prezent. Pora zebrać zamówienia  i skorzystać z oferty na zapach za 4,99 zł. Incognito dla niej kusi koktajlem iskrzącej miechunki, słodko-cierpkiego połączenia maliny i rabarbaru oraz delikatnej konwalii. Zmysłowy zapach drewna sandałowego i pralin stanowią sekretny atut kompozycji. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame, którzy swoje ostatnie zamówienie złożyli w katalogu Oriflame nr 16.

woda toaletowa OriflameDla konsultantów Oriflame, którzy nie składali zamówień w okresie co najmniej ostatnich trzech katalogów Oriflame proponujemy ofertę reaktywacyjną. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w dn. 14.01.-03.02.2020 czeka do odbioru za jedyne 4,99 zł zestaw aż dwóch zapachów Oriflame. Dla niej Born To Fly to wyjątkowa kompozycja, której zapach inspirowany jest meksykańskim nektarem z agawy, pyszną japońską gruszką nashi i wspaniałą francuską magnolią. Różowy pieprz z Madagaskaru podkreśla odważny charakter kobiet, które noszą ten zapach. Dla niego Glacier Rock stanowi kumulację cytrusowej świeżości, która doda energii każdemu konsultantowi Oriflame. Do zamówienia wpisz kod 621612.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, proponujemy ponowną rejestrację do Oriflame. Otrzymasz nowe dane logowania, dzięki którym Twoje zakupy będą liczone bez marży. Dla nowych klubowiczów Oriflame przygotowany został specjalny Program Witamy z prezentami Modern Collection o wartości 480 zł. Na początek zrealizuj zamówienie na pakiet 20 próbek za 2 zł. Wpisz kody: 620906 i 620210. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom odświeżysz sobie ofertę Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame konsultantka
Konsultantka Oriflame – prezenty za powitanie w katalogu Oriflame 02-03 2020

Zapisz się jako konsultantka Oriflame i zdobądź wyjątkowe, ekskluzywne akcesoria  z kolekcji Oriflame Exklusiv Stokholm o wartości 480 zł. Rejestracja...

Zamknij