Konsultantka Oriflame – zarabiaj na ofertach dodatkowych

Oriflame rejestracjaJako konsultantka Oriflame zarabiaj korzystając z ofert specjalnych i dodatkowych.

Złóż zamówienie w dn.29.01-03.02. za 50, 75 i 150 punktów i wybierz ofertę dla siebie. Wśród propozycji masz zestaw dla niej z kuferkiem kosmetycznym, robot kuchenny i stację parową. Zdobyte nagrody możesz sprzedać pomnażając swoje zyski w Oriflame. Istnieje możliwość wielokrotności oferty. Liczba produktów jest ograniczona! Im szybciej złożysz zamówienie, tym większa szansa, że nie produkty jeszcze będą na magazynie. Z oferty możesz skorzystać tylko jako konsultantka Oriflame.

konsultantka OriflameA co jeszcze możesz zamówić?

Poza ofertą katalogu Oriflame proponujemy dwa mega zestawy w supercenie. Zestaw dla niej zawiera pięć pełnowymiarowych produktów w tym wodę toaletową Friends World, jego wartość wynosi 247 zł. Konsultantka Oriflame może nabyć zestaw za 49,99 zł. Sprzedając wszystkie produkty tylko za połowę wartości zarabiasz w Oriflame prawie 200 zł! Zestaw sześciu produktów dla panów również zawiera wodę toaletową, a jego wartość wynosi 188 zł. Z oferty możesz skorzystać bez dodatkowych warunków po dokonaniu rejestracji do Oriflame. Otrzymasz pocztą bezpłatny katalog Oriflame wraz z materiałami informacyjnymi. Masz stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń ze świata kosmetyków. A jako nowa konsultantka Oriflame ciesz się z prezentów w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
woda toaletowa Oriflame
Konsultantka Oriflame – zestaw z wodą toaletową za 29,99 zł

Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu z wodą toaletową dla niej za jedyne 29,99 zł. Złóż...

Zamknij