Konsultantka Oriflame – zestaw w specjalnej ofercie za 39,99 zł

Oriflame rejestarcjaJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej. W preferencyjnej cenie 39,99 zł kupisz zestaw kosmetyków o wartości 194 zł.

Tylko przez cztery dni masz szansę na zdobycie zestawu składającego się z dwóch kosmetyków do koloryzacji z kolekcji Giordani i różanej wody kolońskiej. Złóż zamówienie w dn. 01-04.05 za min. 50 punktów i odbierz zestaw o wartości 194 zł za kwotę 39,99 zł. Liczba produktów w ofercie jest limitowana. Możesz z niej skorzystać każda konsultantka Oriflame. A jak nią zostać? Zrób pierwszy krok i zarejestruj się do Oriflame. Otrzymasz od nas pocztą katalog Oriflame wraz z niezbędnymi materiałami. Zapewniamy pomoc na każdym kroku Twojej przygody w Oriflame.

rejestracja Oriflame

A jak może wyglądać Twoje zamówienie za 50 punktów?

Sześć produktów pielęgnacyjnych i do makijażu w promocyjnych cenach może utworzyć Twój koszyk zakupowy na poziomie 50 punktów. Są to kosmetyki najczęściej kupowane przez klientki Oriflame. Katalogowa wartość wszystkich produktów wynosi 218 zł. Po zniżce jako konsultantka Oriflame płacisz 174,40 zł. Takie zamówienie daje Ci zysk w Oriflame 43,60 zł.

W Oriflame możesz kupować wszystkie produkty taniej i nie musisz być koniecznie konsultantką. Zarejestruj się do Oriflame, aby oszczędzać na własnych zakupach. Przy okazji zebrane zamówienia od znajomych będą dodatkowym zastrzykiem gotówki do domowego budżetu. Dla nowych klubowiczów Oriflame przygotowane zostały atrakcyjne nagrody, m.in. perfumowana woda Possess o wartości 145 zł.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Konsultantka Oriflame oferty za 9,99 zł w katalogu Oriflame 07 2020

Konsultantka Oriflame: jeśli miałaś ostatnio przerwę w swojej aktywności w Oriflame, skorzystaj z oferty na perfumowaną wodę za 9,99 zł....

Zamknij