Konsultantka Oriflame oferty za 9,99 zł w katalogu Oriflame 07 2020

rejestracja OriflameKonsultantka Oriflame: jeśli miałaś ostatnio przerwę w swojej aktywności w Oriflame, skorzystaj z oferty na perfumowaną wodę za 9,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 28.04-18.05. za min. 25 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Woda perfumowana i krem do ciała Divine wartości 152 zł mogą być Twoje za jedyne 9,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 622667. Twoje koleżanki z pewnością chętnie przejrzą nowy katalog Oriflame i uzupełnią swoje zapasy. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame, którzy swoje ostatnie zamówienie złożyli w katalogu Oriflame nr 4.

rejestracja OriflameDla konsultantek Oriflame, które nie składały zamówień z co najmniej ostatnich trzech katalogów Oriflame proponujemy ofertę reaktywacyjną. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w dn. 28.04-18.05 czeka do odbioru za jedyne 9,99 zł uwodzicielska woda perfumowana Love Potion. Wartość flakonu to 120 zł. Do zamówienia wpisz kod 621612, przy okazji zamów również próbkę zapachu Oriflame wpisując kod 22443. Jeśli zapach nie przypadnie Ci do gustu dzięki próbce łatwiej będziesz mogła go sprzedać. Zarobisz w Oriflame na małe co nie co.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zapisz się do Oriflame ponownie. Dostaniesz nowe dane logowania, a Twoje zakupy będą liczone bez marży. Dla nowo zarejestrowanych klubowiczów Oriflame przygotowany został specjalny Program Witamy z prezentami. Czy chciałabyś zdobyć aparat fotograficzny? A może puder w perełkach Giordani? To jest dobry czas dla Ciebie na bezpieczne zakupy z nagrodami. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 620906 i 620210. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom odświeżysz sobie ofertę katalogu Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wellness Oriflame
Zarabiaj w Oriflame z ofertami w katalogu 07 2020

Zarabiaj w Oriflame korzystając z atrakcyjnych ofert biznesowych dostępnych tylko dla konsultantek Oriflame. Każdy wie, że warto inwestować w zdrowie....

Zamknij