Konsultantka Oriflame – wybierz zestaw w ofercie specjalnej za 31,99 zł

rejestarcja w OriflameJako konsultantka Oriflame możesz skorzystać z oferty specjalnej na zakup jednego z zestawów w preferencyjnej cenie 31,99 zł.

Złóż zamówienie za min. 50 punktów (ok. 210 zł w cenach katalogowych), a zestaw kosmetyków dla niej lub dla niego o wartości ponad 150 zł będzie Twój za jedyne 31,99 zł. Do zamówienia wpisz wybrany kod 623130 lub 623131. Oferta obowiązuje w dn. 5-11.05 lub do wyczerpania zapasów. Może z niej skorzystać każda konsultantka Oriflame.

 

Wellness OriflamePostaw na zdrowie

W bieżącym katalogu Oriflame trudno pominąć tak istotny suplement, jakim jest astaksantyna w połączeniu z wyciągiem z borówek. Zadbaj o odporność swojego organizmu dzięki silnym antyoksydantom. Pomagają one ograniczać szkodliwy wpływ wolnych rodników – cząsteczek, które powstają na skutek niezdrowego stylu życia, np. palenia papierosów, ekspozycji na słońce i zanieczyszczenia środowiska, spożywania smażonej i tłustej żywności, ale także tlenu, którym oddychamy. Potrzebujemy go do życia, ale powoduje on również uszkodzenia wewnątrz komórek i stopniowe starzenie się. Warto teraz, szczególnie w czasach panującej pandemii zadbać o siebie i bliskich. Opakowanie astaksantyny zawiera 30 kapsułek, zalecana jest jedna kapsułka dziennie. W bieżącym katalogu Oriflame astaksantyna jest w promocyjnej cenie za 69,99 zł. Cena zniżkowa dla konsultantek Oriflame wynosi 55,99 zł.

W Oriflame możesz kupować wszystkie produkty taniej i nie musisz być konsultantką Oriflame. Możesz jako klubowiczka lub klubowicz Oriflame dokonywać okazjonalnych zakupów dla siebie i swoich bliskich  Zarejestruj się do Oriflame i zacznij oszczędzać. Przy okazji zebrane zamówienia od znajomych będą dodatkowym zastrzykiem gotówki do domowego budżetu.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestarcja
Konsultantka Oriflame – zestaw w specjalnej ofercie za 39,99 zł

Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej. W preferencyjnej cenie 39,99 zł kupisz zestaw kosmetyków o wartości 194 zł. Tylko...

Zamknij