Konsultantka Oriflame oferta na wodę toaletową w katalogu Oriflame 09 2020

rejestracja OriflameKonsultantka Oriflame: jeśli miałaś ostatnio przerwę w swojej aktywności w Oriflame, sprawdź specjalną ofertę zapachową za jedyne 14,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 9-29.06. za min. 25 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Woda toaletowa Divine Royal o wartości 109,90 zł może być Twoja za jedyne 14,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 622667. Warto uzupełnić teraz zapasy ulubionych produktów Oriflame. A i Twoi znajomi z pewnością chętnie coś wybiorą z najnowszego katalogu Oriflame. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame, którzy swoje ostatnie zamówienie złożyli w katalogu Oriflame nr 6.

Wellness Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zapisz się do Oriflame ponownie. Otrzymasz nowe dane logowania, a Twoje zakupy będą liczone bez marży. A jako nowa konsultantka Oriflame skorzystaj ze specjalnego Programu Witamy z prezentami. Gustowne kosmetyczki, elegancka torebka są w Twoim zasięgu.To jest dobry czas dla Ciebie na bezpieczne zakupy z nagrodami. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 620906 i 620210. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom na nowo poznasz ofertę katalogu Oriflame.

A co polecamy?

Na str. 56-57 katalogu Oriflame znajdziesz długo wyczekiwane batony proteinowe Oriflame. Zdrowa i smaczna przekąska będzie świetną alternatywą dla osób żyjących aktywnie i preferujących zdrowy styl życia. Mało kalorii, niska zawartość tłuszczu, wysoki poziom białka i błonnika pokarmowego, bez glutenu, sztucznych substancji słodzących, barwników i konserwantów to fakty, które świadczą o jakości batonów Oriflame. W specjalnej ofercie dla konsultantów Oriflame przy zakupie dwóch opakowań trzecie jest gratis.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Konsultantka Oriflame – zarabiaj na ofertach dodatkowych w katalogu Oriflame 9

Jako konsultantka Oriflame zarabiaj korzystając z dodatkowych ofert w super cenach. W bieżącym katalogu Oriflame każda konsultantka Oriflame poza aktualną...

Zamknij