Konsultantka Oriflame – zarabiaj na ofertach dodatkowych w katalogu Oriflame 9

Oriflame rejestracjaJako konsultantka Oriflame zarabiaj korzystając z dodatkowych ofert w super cenach.

W bieżącym katalogu Oriflame każda konsultantka Oriflame poza aktualną ofertą może skorzystać z propozycji internetowych. W pierwszej „Zadbaj o siebie i swoich najbliższych” znajdziesz siedem produktów do codziennej pielęgnacji. Mydełka, żel, krem do ciała i olejek z ulubionej serii mleczno-miodowej, mgiełka zapachowa, idealna na letnie upały czy żel do golenia z pewnością znajdą swoich odbiorców w każdym domu. A kuszące ceny zachęcają do zakupu.

Oriflame rejestracja

W drugiej ofercie konsultantka Oriflame znajdzie aż pięć zapachów i dwa zestawy do pielęgnacji i do makijażu. Oferowana cena proponowanych produktów to najczęściej 20-30% ceny standardowej. Warto wykorzystać ofertę dla zwiększenia swoich zarobków w Oriflame. Szczególnie polecamy zapachy, które najczęściej kupują klientki Oriflame. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w próbki. Obok katalogu Oriflame są one bardzo ważnym narzędziem pracy każdej konsultantki Oriflame. Wykaz kodów próbek znajduje się w każdym magazynie Biznes i Piękno lub na oficjalnej stronie Oriflame.

Koniec czerwca to słynne imieniny w Polsce Jana i Janiny. Zasugeruj jako przedsiębiorcza konsultantka Oriflame swoim klientkom kupno prezentu. Niemal w każdej rodzinie znajdzie się solenizantka lub solenizant. Pamiętaj również o Dniu Ojca. Woda toaletowa Oriflame będzie dobrym dodatkiem do życzeń.

Jeśli chciałabyś skorzystać z tych i wielu innych ofert, a nie jesteś konsultantką Oriflame warto zrobić krok ku tanim zakupom bez zobowiązań. Zarejestruj się do Oriflame i odbieraj nagrody na powitanie.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
jak zostać konsultantką Oriflame?
Zarabiaj w Oriflame z ofertami w katalogu 09 2020

Zarabiaj w Oriflame korzystając z atrakcyjnych ofert biznesowych. Jako konsultantka Oriflame możesz więcej. Jako konsultantka Oriflame cieszysz się licznymi przywilejami....

Zamknij