Konsultantka Oriflame – oferta specjalna w katalogu Oriflame 01 2020 na zestaw z zapachem

zapachy OriflameJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu kosmetyków Milk&Honey z wodą toaletową za jedyne 25,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 03-06.01.2020 za min. 50 punktów, a zestaw kosmetyków na bazie mleka i miodu wraz z wodą toaletową Volare Forever kupisz  za jedyne 25,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 622988. Wartość zestawu to 179 zł. Oferta jest limitowana i adresowana jest do wszystkich konsultantek Oriflame.Tylko raz możesz z niej skorzystać, brak jest wielokrotności.

suplementy diety OriflameA co warto zamówić z Nowym Rokiem?

Wśród noworocznych życzeń króluje oczywiście zdrowie. Zadbaj o nie dzięki dobrej suplementacji. Szczególnie w sezonie zimowym trudno jest dostarczyć naszemu organizmowi odpowiedniej ilości witamin i minerałów. Na str. 72 katalogu Oriflame proponujemy wysokiej jakości suplementy z linii Wellness Oriflame. A wśród nich znajdziesz multiwitaminy i minerały dla kobiet i mężczyzn, wapń pochodzenia morskiego z witaminą D, kwasy Omega 3 oraz silne antyoksydanty w postaci astaksantyny z ekstraktem z borówek. Odpowiednia suplementacja stanowi jeden z czterech podstawowych filarów prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Już dziś zainwestuj w swoje zdrowie, lepiej zapobiegać niż leczyć.

 

Kupuj wszystkie produkty Oriflame ze specjalną zniżką z pominięciem marży jako konsultantka Oriflame. A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie, tylko kilka minut zajmie Ci dopełnienie formalności. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz pocztą bezpłatny katalog Oriflame wraz z podstawowymi materiałami informacyjnymi. Masz stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak świata kosmetyków. Jako nowa konsultantka Oriflame ciesz się z prezentów w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Konsultantka Oriflame – oferta specjalna w katalogu Oriflame 01 2020 na zestaw Royal Velvet

Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu Royal Velvet za jedyne 25,99 zł. Złóż zamówienie w dn.30.12.2019-02.01.2020...

Zamknij