Konsultantka Oriflame – oferta specjalna w katalogu Oriflame 01 2020 na zestaw Royal Velvet

Oriflame rejestracjaJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu Royal Velvet za jedyne 25,99 zł.

Złóż zamówienie w dn.30.12.2019-02.01.2020 za min. 50 punktów, a serum w kapsułkach Royal Velvet wraz z ujędrniającym kremem pod oczy będą Twoje za jedyne 25,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 623010. Wartość zestawu wynosi 165 zł. Jako konsultantka Oriflame pamiętaj, że oferta jest limitowana i warto złożyć zamówienie jak najszybciej, aby uniknąć braków magazynowych.Tylko raz możesz skorzystać z oferty, brak jest wielokrotności.

dieta Wellness OriflameCo warto zamówić z Nowym Rokiem?

Wśród noworocznych postanowień często na naszej liście znajduje się odchudzanie. Oriflame ma w swojej ofercie specjalny 12-tygodniowy Program Wellness Life+. Dzięki trzem produktom odchudzanie z Oriflame będzie łatwe i przede wszystkim zdrowe. Koktajl Oriflame i zupa Oriflame to wysokobiałkowe produkty o niskiej kaloryczności, nie zawierają konserwantów i sztucznych barwników. Łatwe i szybkie w przygotowaniu są doskonałym rozwiązaniem szczególnie dla osób, które cenią swój czas. Uzupełnieniem produktów białkowych jest Wellness Pack Oriflame. To suplement zawierający niezbędne witaminy, minerały, kwasy Omega i antyoksydanty. Zestaw Life+ znajdziesz na str. 74-75 katalogu Oriflame. Jego cena wynosi 398,70 zł, a po zniżce dla konsultantów Oriflame – 318,96 zł. Wartość punktowa to aż 106 punktów! Zamawiając produkty Wellness Oriflame w tzw. subskrypcji co czwarty zestaw masz za 1 zł.

 

Kupuj wszystkie produkty Oriflame ze specjalną zniżką bez marży jako konsultantka Oriflame. A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie, tylko kilka minut zajmie Ci dopełnienie formalności. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz pocztą bezpłatny katalog Oriflame wraz z podstawowymi materiałami informacyjnymi. Jesteś w stałym kontakcie ze swoim opiekunem, który będzie Twoim przewodnikiem po świecie Oriflame. Jako nowa konsultantka Oriflame odbieraj prezenty w ramach powitalnego programu i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
perfumy Oriflame
Konsultantka Oriflame oferty za 4,99 zł w katalogu Oriflame 01 2020

Konsultantka Oriflame: witaj po przerwie krótszej lub dłuższej specjalnie dla Ciebie oferta zapachowa za jedynie 4,99 zł. Złóż zamówienie w...

Zamknij