Konsultantka Oriflame – oferta specjalna dla niej w katalogu Oriflame 01 2020

jak zostać konsultantką Oriflame?Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu kosmetyków dla niej z wodą toaletową za jedyne 29,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 07-13.01.2020 za min. 50 punktów, a zestaw kosmetyków do koloryzacji wraz z wodą toaletową Sunkiss Garden kupisz  za jedyne 29,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 623000. Wartość zestawu to 215 zł. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek Oriflame.Tylko raz możesz z niej skorzystać, brak jest wielokrotności.

witaminy OriflameA co warto zamówić z Nowym Rokiem?

Wśród noworocznych życzeń króluje oczywiście zdrowie. Zadbaj o nie dzięki dobrej suplementacji. Szczególnie w sezonie zimowym trudno jest dostarczyć naszemu organizmowi odpowiedniej ilości witamin i minerałów. Na str. 73 katalogu Oriflame proponujemy wysokiej jakości suplementy z linii Wellness Oriflame. Multiwitaminy i minerały, kwasy Omega 3, astaksantyna z wyciągiem z borówek, to wszystko znajdziesz poporcjowane na każdy dzień w oddzielnej saszetce. Łatwo możesz ją zabrać ze sobą do pracy lub w podróż. W ofercie jest Wellness Pack Oriflame dla pań i dla panów. Cena opakowania z 21 saszetkami wynosi 124,90 zł, po zniżce dla konsultantów Oriflame 99,92 zł. Wellness Pack Oriflame proponujemy kupować w tzw. subskrypcji, czyli co czwarte opakowanie masz za 1 zł. Łatwo przeliczyć, że dzienna dawka kosztuje tylko 3,58 zł.

 

Kupuj wszystkie produkty Oriflame ze specjalną zniżką z pominięciem marży jako konsultantka Oriflame. A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wystarczy wysłać do nas swoje zgłoszenie, tylko kilka minut zajmie Ci jego wypełnienie. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz pocztą bezpłatny katalog Oriflame wraz z podstawowymi materiałami informacyjnymi. Masz stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak świata kosmetyków. Jako nowa konsultantka Oriflame ciesz się z prezentów w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zapachy Oriflame
Konsultantka Oriflame – oferta specjalna w katalogu Oriflame 01 2020 na zestaw z zapachem

Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu kosmetyków Milk&Honey z wodą toaletową za jedyne 25,99 zł. Złóż...

Zamknij