Konsultantka Oriflame – diamentowa oferta specjalna za 39,99 zł

zostań konsultantką OriflameKonsultantka Oriflame oferta specjalna na diamentowy zestaw o wartości 190 zł w cenie 39,99 zł.

Złóż zamówienie za min. 50 punktów (ok. 168 zł w cenach po upuście), a diamentowy zestaw krem pod oczy i i przeciwstarzeniowy krem na dzień o wartości 190 zł będziesz mogła kupić w wyjątkowej cenie 39,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 623122. Oferta obowiązuje w dn. 12-18.05 lub do wyczerpania zapasów. Możesz z niej skorzystać tylko jako konsultantka Oriflame.

 

konsultant OriflameZapachy dla niego

A co polecamy w bieżącym katalogu Oriflame? Na str. 86-85 znajdziesz w promocyjnych cenach dwie męskie wody toaletowe z kolekcji Venture. Kompozycje o wysokiej koncentracji zapachu tworzą klasyczne nuty cenione przez konsultantów Oriflame. Głównym składnikiem wody Venture jest mięta pieprzowa, która wyraża męską pewność siebie i odwagę. Venture Beyond tworzy dąb kalifornijski, który przekłada swoją siłę, solidność i odporność na niezwykle męski i zdecydowany akord zapachowy. Oba zapachy Oriflame dostępne są w cenie po 39,99 zł. Po rejestracji do Oriflame cena zostaje obniżona o 8 zł.

W Oriflame możesz kupować wszystkie produkty taniej i nie musisz być konsultantem Oriflame. Możesz jako klubowicz Oriflame dokonywać okazjonalnych zakupów dla siebie i swoich bliskich  Zarejestruj się do Oriflame i zacznij oszczędzać. Przy okazji zebrane zamówienia od znajomych będą dodatkowym zastrzykiem gotówki do domowego budżetu.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestarcja w Oriflame
Konsultantka Oriflame – wybierz zestaw w ofercie specjalnej za 31,99 zł

Jako konsultantka Oriflame możesz skorzystać z oferty specjalnej na zakup jednego z zestawów w preferencyjnej cenie 31,99 zł. Złóż zamówienie...

Zamknij