Klientka Oriflame oferta specjalna w katalogu Oriflame 11 2022 dla nieaktywnych

klientka Oriflame krem pod oczyKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, sprawdź przygotowaną dla Ciebie ofertę.

Złóż zamówienie w dn. 27.07-9.08 za min. 100 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji jest woda toaletowa Eclat Femme krem pod oczy. Co wybrać? Zapach Oriflame, z którego emanuje m.in. mandarynka i jaśmin czy ujędrniająca moc kremu Royal Velvet? Wybór pozostawiamy już Tobie. Zarówno krem jak i zapach Oriflame mają w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ponad 420 zł. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klientka Oriflame 2+1 gratis

Każda klientka Oriflame lub klient Oriflame realizując zamówienie w dn. 27.07-9.08 może skorzystać z dodatkowej oferty 2+1 gratis. Co to oznacza? Spośród ośmiu propozycji wybierz najlepiej trzy i za wszystko zapłać tylko 54 zł. Możesz skorzystać z opcji wielokrotności, czyli zamówić np. sześć zestawów lub zapachów Oriflame. Oferta jest limitowana. Warto, nie odkładać swojego zamówienia na ostatnie dni. Nieaktywni klubowicze Oriflame mogą skorzystać jednocześnie z obu ofert: reaktywacyjnej i 2+1 gratis.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame zarobki
Praca konsultantki Oriflame zyski w katalogu 11 2022

Praca konsultantki Oriflame: co polecać klientkom Oriflame, aby jak najwięcej zarobić w Oriflame? Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych przywilejów....

Zamknij