Praca konsultantki Oriflame zyski w katalogu 11 2022

praca konsultantki Oriflame zyski na zapachachkonsultantka Oriflame oferta biznesowa Praca konsultantki Oriflame: co polecać klientkom Oriflame, aby jak najwięcej zarobić w Oriflame?

Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych przywilejów. A wśród nich jest m.in. dostęp do ofert biznesowych. Atrakcyjne produkty w dobrych cenach otwierają przed Tobą szerokie możliwości zarobkowe w Oriflame. Czerpiąc z dodatkowych propozycji biznesowych zarabiasz w Oriflame więcej niż na klasycznej marży, jaka przypisana jest podstawowej ofercie katalogowej. Dlatego warto wiedzieć, na jakie produkty postawić, aby cieszyć się dobrymi zyskami w Oriflame.

Sprzedaż zapachów Oriflame zawsze przynosiła dobry zysk. Warto polecać klientkom Oriflame nową wodę toaletową Sweet Dulce De Leche. Kup dwa flakony każdy w cenie 24,99 zł i zarób na sprzedaży w Oriflame 72 zł.  Drugim zapachem, na którym możesz więcej zarobić jest Giordani Gold Essenza Blossom. Sprzedaż dwóch flakonów perfum przyniesie zarobek w Oriflame na poziomie 90 zł. Warto zaopatrzyć się w próbki zapachów, aby łatwiej pozbierać zamówienia od potencjalnych klientek Oriflame. Opcja wielokrotności zwiększa możliwości zarobkowe dla każdej konsultantki Oriflame.

Hitem bieżącego katalogu Oriflame będzie serum w kapsułkach z kolekcji NovAge. Kupując dwa opakowania kosmetyku trzecie otrzymasz gratis, a Twój zarobek w Oriflame po sprzedaży wyniesie 126 zł.

Rozwijając swój biznes w Oriflame warto bazować na markach premium. Markach, które cechuje najwyższa jakość i badania kliniczne. Jako konsultantka Oriflame polecaj swoim klientkom zestawy do pielęgnacji NovAge. Krótki wywiad, poznanie potrzeb skóry klientki, próbki pomogą dobrać odpowiedni zestaw.

Dbałość o zdrowie to również dobra suplementacja, polecaj swoim klientkom Oriflame zestawy mikroelementów i witamin. Kupując trzy dowolne opakowania, czwarte odbierzesz gratis. Dzięki ofercie zarabiasz w Oriflame 124 zł, a warto dodać, że produkty Wellness mają przypisaną wyższą wartość punktową. Wisienką zamówień na produkty Wellness jest torebka nerka marki Puma w specjalnej cenie 39,99  zł.

Jeśli poszukujesz dodatkowej pracy na wakacje może Oriflame będzie dobrym pomysłem? Praca konsultantki Oriflame dzięki ofertom biznesowym stwarza okazję ku dodatkowym dochodom w Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame


konsultantka Oriflame zarobki

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame woda perfumowana
Zostań konsultantką Oriflame- oferta na start katalogu Oriflame 11 2022

Zostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej - woda perfumowana ze specjalną zniżką! Któż nie lubi dobrych ofert, rewelacyjnych...

Zamknij