Klientka Oriflame oferta specjalna w katalogu Oriflame 09 2022 dla nieaktywnych

oferta dla nieaktywnych klientek OriflameKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, sprawdź specjalnie dla Ciebie przygotowaną ofertę.

Złóż zamówienie w dn. 15.06-05.07 za min. 100 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji jest perfumowana woda So Fever Together lub uniwersalny krem Tender Care. Co wybrać? Zapach Oriflame, z którego bije m.in. sorbet z czerwonych porzeczek czy moc żurawiny zamknięta w magicznym kremiku? Wybór pozostawiamy już Tobie. Zarówno krem jak i zapach Oriflame mają w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ponad 400 zł. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klientka Oriflame perfumowana woda Amber Elixir

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 24-26.06 może skorzystać z dodatkowej oferty  na perfumowaną wodę Amber Elixir Mystery. Orientalno-cytusowo-kwiatowa kompozycja odkrywa sekrety urzekającego czerwonego bursztynu Morza Bałtyckiego. Trwałe nuty pomarańczowej wanilii i czerwonej lilii podkreślą kobiecy urok każdej klientki Oriflame. Flakon o wartości 114,90 zł możesz zdobyć aż 90 zł taniej. Będąc w grupie klubowiczek Oriflame, które miały dłuższą przerwę w swojej aktywności, wybierasz ofertę reaktywacyjną na krem Tender Care lub flakon So Fever Together lub Amber Elixir Mystery.

Robiąc zakupy w Oriflame dla siebie i bliskich warto również coś zamówić dla innych, tych których znamy i nie znamy, a teraz potrzebują naszej pomocy. Wykorzystaj dobrze ofertę Oriflame.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
praca konsultantki Oriflame nagrody
Praca konsultantki Oriflame – nagrody w katalogu Oriflame 09 2022

Praca konsultantki Oriflame: zapraszaj znajomych do swojego zespołu i odbieraj nagrody. Większość osób pod pojęciem Praca konsultantki Oriflame ma na...

Zamknij