Praca konsultantki Oriflame – nagrody w katalogu Oriflame 09 2022

praca konsultantki Oriflame nagrodypraca konsultantki Oriflame prezentypraca konsultantki Oriflame zyski Praca konsultantki Oriflame: zapraszaj znajomych do swojego zespołu i odbieraj nagrody.

Większość osób pod pojęciem Praca konsultantki Oriflame ma na myśli sprzedaż kosmetyków i innych produktów z oferty katalogu Oriflame. Marża ze sprzedaży i dochody z ofert dodatkowych są najczęściej celem większości klubowiczek Oriflame. Jeśli interesuje Cię coś więcej niż kilkadziesiąt czy 200-300 zł dodatkowego dochodu miesięcznie zacznij zapraszać znajomych do Oriflame.

Zdecydowana większość konsultantek Oriflame nie podejmuje tematu zapraszania nowych osób. Najczęstszym powodem jest utrata klientki i obawa, komu będę sprzedawać produkty. Warto jednak spojrzeć szerzej. Twoja klientka ma swoich znajomych, do których Ty możesz nigdy nie dotrzeć, a jej zamówienia nie będą już tylko na potrzeby własne, ale większe. Oriflame będzie Ciebie wynagradzać dodatkowymi bonusami od jej zamówień. A Ty zaoszczędzisz czas na obsługę dodatkowych klientek i odbierasz prezenty od Oriflame.

Jeśli jeszcze nikogo nie zaprosiłaś do Oriflame, warto podjąć wezwanie w katalogu Oriflame nr 9. Masz szansę zdobyć bezprzewodowe słuchawki Xiaomi o wartości 129 zł. Dla Ciebie będzie to symboliczna kwota 14,90 zł. Słuchawki możesz zatrzymać dla siebie, dać komuś w prezencie lub sprzedać z niemałym zyskiem. Pamiętaj, oferta obowiązuje do 05.07. Warunkiem otrzymania nagrody jest złożenie przez Ciebie i Twoje dwie zaproszone osoby zamówień po min. 50 punktów. Twoje nowe klubowiczki rozpoczynają jednocześnie Program Witamy z prezentami i zyskuje darmową dostawę.

Warto co katalog zapraszać do Oriflame znajome. Mogą to być osoby z Twojego najbliższego otoczenia, ale również te, z którymi masz kontakt tylko przez social media. W Oriflame nie ma ograniczeń co do rejonizacji. W dzisiejszym medialnym świecie dużo działań ma charakter online.

Więcej osób zapraszasz do Oriflame więcej zyskujesz. Aż za 339 zł czeka na Ciebie Aparat Instax Mini 11. Zaproś do Oriflame w katalogu Oriflame nr 9 cztery nowe osoby i pomóż im rozpocząć Program Witamy. Swoją nagrodę za jedyne 19,90 zł odbierz z za mówieniem z następnego katalogu Oriflame. Jako aktywna konsultantka Oriflame poznasz siłę zapraszania, czyli budowania swoje zespołu sprzedażowego. Zapraszając do Oriflame sześć nowych osób otrzymasz słuchawki bezprzewodowe i Instax Mini 11 o wartości 468 zł lub w drugiej opcji do wyboru słuchawki z drukarką do zdjęć Xiaomi o wartości 428 zł. Jeśli chciałabyś zacząć budować swój zespół, a nie wiesz, jak zacząć, napisz do nas, a chętnie pomożemy Ci w Twoich pierwszych krokach.

 

A może poszukujesz dodatkowej pracy? Praca konsultantki Oriflame w świecie cudownych kosmetyków, modnych dodatków w otoczeniu oryginalnych i trwałych zapachów oraz suplementów promujących zdrowy styl życia może przynieść Ci wiele korzyści nie tylko finansowych. Zarejestruj się do Oriflame i podejmij nowe wyzwanie.

Zarejestruj się w Oriflame


Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
sklep Oriflame zapachy
Sklep Oriflame – oferta na Dzień Ojca i nie tylko

Sklep Oriflame - wybierz zapach dla niej lub dla niego w specjalnej cenie. Co kilka dni Oriflame proponuje swoim klubowiczom...

Zamknij