Katalog Oriflame – lato 2022 – biżuteria

letnia kolekcja bizuteria OriflameKatalog Oriflame – letnia kolekcja Norrsken biżuteria i dodatki.

Poznaj letnie kolekcje Norrsken, co po szwedzku oznacza zorzę polarną. Kolekcje inspirowane są zapierającymi dech w piersiach krajobrazami Szwecji. Mają zbliżyć Cię do cudownego świata natury. Wszystkie są niczym piękny letni dzień – przynoszą radość i sprawiają, że Twoja uroda olśniewa. Modne, kobiece, wyjątkowe projekty odkryją przed Tobą swoje niezwykłe historie.

Naturalne kamienie półszlachetne, wybrane ze względu na głęboką więź z naturą, wyjątkową energię i niezwykłe właściwości, są klejnotami w koronie Norrsken. Kamienie zostały wybrane ze względu na ich szczególne piękno i osadzone w projektach, które podkreślają ich niepowtarzalny charakter. Dzięki temu każdy element kolekcji staje się unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Kamienie są ręcznie polerowane i obrabiane z pełnym poszanowaniem właściwości poszczególnych surowców. Każda konsultantka Oriflame i klientka Oriflame może być pewna oryginalności i niepowtarzalności wybranej przez siebie biżuterii Norrsken.

Głębia nordyckich mórz zachwyca swoją tajemniczością w kolekcji z sodalitem. Jest to kamień prawdy, który zachęci Cię do zanurzenia się w głębię Twojej duszy. Zachód słońca został oddany w kolekcji ametystem, który przywołuje spokój i rozjaśnia myśli. Obłoki na błękitnym niebie odzwierciedla kolekcja Cloudy. Energia słonecznego popołudnia została zaklęta w kolekcji Droplet. Biżuteria w wyjątkowo pięknych kolorach wypełni duszę każdej klientki Oriflame letnia energią. W letniej kolekcji nie mogło zabraknąć okularów przeciwsłonecznych i modnych zegarków.

Poczuj trochę szczęścia dzięki ujmującej kolekcji letnich dodatków Oriflame. Skorzystaj z dodatkowego dodatki Oriflame kolczyki klientka Oriflame naszyjnik rejestracja Oriflame okularyupustu, sposób jest prosty rejestracja do Oriflame. A może chciałabyś dorobić do domowego budżetu? Brakuje Ci pieniędzy na realizację kolejnych marzeń? Warto zostać konsultantką Oriflame. Prezentując katalog znajomym, pozyskujesz zamówienia i zarabiasz w Oriflame na początek na sprzedaży, a następnie na możliwościach, jakie daje plan marketingowy Oriflame.

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

A jak zostać konsultantką Oriflame? Wystarczy dokonać rejestracji do Oriflame, a Twoje zakupy będą liczone ze stałą zniżką. Tradycyjną pocztą otrzymasz gratisowy katalog Oriflame z informacjami na start. Dzięki zamówieniom składanym przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Dostawa do domu lub dogodny paczkomat daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów. Korzystaj z dostępu do atrakcyjnych ofert Oriflame, a jako nowa konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame odbieraj prezenty w ramach Programu Witamy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
klientka Oriflame woda perfumowana
Klientka Oriflame oferta specjalna dla nieaktywnych w katalogu Oriflame 08 2022

Klientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, sprawdź specjalnie dla Ciebie przygotowaną ofertę. Złóż zamówienie w dn. 25.05-14.06...

Zamknij