Klientka Oriflame oferta specjalna dla nieaktywnych w katalogu Oriflame 08 2022

klientka Oriflame woda perfumowanaKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, sprawdź specjalnie dla Ciebie przygotowaną ofertę.

Złóż zamówienie w dn. 25.05-14.06 za min. 100 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji jest orientalno-waniliowo-owocowa kompozycja Love Potion Secrets oraz tusz do rzęs Double Effect z kolekcji The One. Zarówno maskara jak i zapach Oriflame mają w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ponad 400 zł. A wśród nich jest kolekcja torebek Accolade, z elegancją i sportowym stylem w jednym. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klientka Oriflame kosmetyki Giordani

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 31.05-02.06 może skorzystać z dodatkowej oferty  na zestaw do makijażu kosmetykami Giordani Gold. Puder prasowany w wybranym odcieniu z lusterkiem oraz czarna kredka do oczu tworzą idealny duet dla klientek Oriflame spragnionych sztuki pięknego życia. Będąc w grupie klubowiczek Oriflame, które miały dłuższą przerwę w swojej aktywności, wybierasz ofertę reaktywacyjną na tusz lub flakon Love Potion Secrets lub na zestaw do makijażu.

Robiąc zakupy w Oriflame dla siebie i bliskich warto również coś zamówić dla innych, tych których znamy i nie znamy, a teraz potrzebują naszej pomocy. Wykorzystaj dobrze ofertę Oriflame.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
praca konsultantki Oriflame nagrody
Praca konsultantki Oriflame – nagrody w katalogu Oriflame 08 2022

Praca konsultantki Oriflame: zapraszaj znajomych do swojego zespołu i odbieraj nagrody. Większość osób pod pojęciem Praca konsultantki Oriflame ma na...

Zamknij