Katalog Oriflame 09 2019 woda toaletowa za 4,99 zł

Oriflame rejestracjaKatalog Oriflame 09 2019: dawno nie zamawiałaś? Warto się uaktywnić i odebrać za jedyne 4,99 zł zapach z limitowanej edycji Oriflame.

Sprawdź, czy nie kończą się zapasy Twoich ulubionych kosmetyków. Może ktoś z Twoich bliskich będzie obchodził imieniny lub urodziny, może piękny jubileusz. Katalog Oriflame dostarczy Ci gotowe pomysły na atrakcyjne prezenty. Jako konsultantka Oriflame lub klientka Oriflame skorzystaj z super oferty. Złóż zamówienie w dn. 17.06-01.07 za min. 25 punktów (wartość katalogowa produktów ok. 100 zł) i odbierz swoją niespodziankę. Unikalna kompozycja zapachowa rodem z Paryża oparta na bazie białego hibiskusa oraz subtelnym wodnym aromacie przeniesie Cię we francuskie klimaty.

Aktualny katalog Oriflame znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz wersję papierową, wyślij sms-a na nr 603-347-004 ze swoimi danymi do wysyłki. Wyślemy do Ciebie tradycyjną pocztą bezpłatny jeden bieżący i jeden następny katalog Oriflame.

Każda konsultantka Oriflame oraz klientka Oriflame, która nie składała zamówienia w okresie obowiązywania co najmniej ostatnich trzech katalogów może skorzystać z oferty. W przypadku dłuższego okresu braku aktywności, tj. ponad rok, zapraszamy do ponownej rejestracji do Oriflame. Otrzymasz wówczas nowe dane do logowania wraz z linkiem aktywacyjnym. A jako nowa klubowiczka Oriflame możesz odebrać atrakcyjne prezenty w ramach specjalnie przygotowanego Programu Witamy. Łączna wartość prezentów to 373 zł. Poza nagrodami czekają na Ciebie kilkudniowe oferty ze zniżkami, jakich nie znajdziesz w katalogu Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wellness by Oriflame
Katalog Oriflame – Wellness Oriflame – wapń

Już od 10 lat cieszą nas produkty Wellness Oriflame. Dla osób, które pragną prowadzić zdrowy styl życia i są świadome,...

Zamknij