Katalog Oriflame – Wellness Oriflame – wapń

Wellness by OriflameJuż od 10 lat cieszą nas produkty Wellness Oriflame. Dla osób, które pragną prowadzić zdrowy styl życia i są świadome, że w dzisiejszym zabieganym świecie suplementacja to konieczność oferta Wellness Oriflame stanowi świetne rozwiązanie.

Pragniemy zaprezentować nasz nowy produkt – wapń pochodzenia morskiego z witaminą D. Już teraz z Oriflame możesz zadbać o swoje kości. Niestety zwykle o nich nie myślimy, a już na pewno nie kiedy jesteśmy młodzi, czujemy się świetnie, nic nas nie boli. W tym wieku mamy przekonanie, że nasz organizm będzie funkcjonował w bardzo dobrym stanie przez wiele, wiele lat. Profilaktyka czy suplementacja bywają wówczas pustymi nic nieznaczącymi pojęciami. Lata mijają, dochodzi do pierwszych urazów, czasami zwichnięć lub złamań. Zaczynamy się wówczas zastanawiać, że nasze ciało to również kości i warto o nie zadbać. Na szczęście są cztery proste sposoby na wzmocnienie kości.

Szczyt masy kostnej osiągamy w 20 roku życia, a potem następuje spadek gęstości kości. Nasi niewidzialni bohaterowie, którym zawdzięczamy swoją aktywność potrzebują naszego wsparcia.

 • Jedzenie – włączamy do diety pokarmy bogate w wapń;
   • Aktywność fizyczna – ruch jest konieczny dla wzmocnienia kości;
     • Ruch na świeżym powietrzu – już 15-30 min. przebywania każdego dnia na słońcu zapewnia organizmowi wspomagającą wchłanianie wapnia ilość witaminy D;
     • Odpowiednia suplementacja – nawet zdrowa dieta może nie zapewnić odpowiedniej ilości wapnia.

    Wapń Oriflame pochodzenia morskiego z witaminą D zawiera opatentowany składnik Aquamin w 100% naturalny. Jest morskim źródłem bioaktywnego wapnia i zawiera ponad 70 dodatkowych pierwiastków śladowych. Dla optymalnego wspomagania procesu wchłaniania wapnia została dodana naturalna witamina D. Przy podjęciu decyzji co do zakupu wapnia nie kierujmy się jedynie ceną. Warto zwrócić uwagę na inne parametry, takie jak skład i stopień przyswajalności naszego organizmu. Jaki jest sens kupowania produktu za 5 zł, którego przyswajalność jest na poziomie 5%? Postaw na dobre produkty. Jeśli chcesz płacić mniej, zapraszamy do rejestracji w Oriflame. Kupujesz wszystkie produkty Wellness Oriflame w cenach hurtowych, poniżej ceny w katalogu Oriflame.

  Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame konsultantka
Katalog Oriflame 09 2019 praca w Oriflame

Katalog Oriflame 09 2019: praca w Oriflame może być lekka, łatwa i przyjemna. Dla wielu kobiet stanowi pasję ich życia....

Zamknij