Katalog Oriflame 01 2021 start w nowy rok

Oriflame rejestracjaKatalog Oriflame 01 2021: wystartuj w nowym roku w pięknym stylu i skorzystaj z atrakcyjnych ofert.

Pierwszy katalog Oriflame w nowym roku dzięki swoim licznym propozycjom pozwoli Ci na dobry początek. Jeśli wydałaś 69 zł w poprzednim katalogu Oriflame – nr 17, a to dotyczy zdecydowanej części konsultantek Oriflame, czeka na Ciebie w specjalnej cenie zestaw Love Potion Midnight. Perfumowana woda z kremem do ciała o orientalno-owocowym aromacie uwolni najskrytsze fantazje.

Zwróć uwagę na oferty obowiązujące w kolejnych tygodniach katalogu Oriflame. Tak, ten katalog wyjątkowo będzie trwał cztery tygodnie. Na pierwsze dwa w specjalnej cenie, bez dodatkowych wymogów w propozycji znajdziesz męską wodę toaletową Be the Wild Legend za 32,99 zł i rozświetlającą bazę Giordani Gold za 24,99 zł. Możesz kupić dowolną ilość produktów. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. A na drugą połowę katalogu Oriflame w ofercie znalazła się perfumowana woda Possess i odżywczy krem na noc z naszej diamentowej serii.
WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>


Oriflame rejestracjarejestracja Oriflame

Zamawiaj wszystkie produkty Oriflame ze specjalnym upustem dla konsultantek Oriflame. A jak zostać konsultantką Oriflame? Wystarczy dokonać rejestracji do Oriflame, a Twoje zakupy będą liczone ze stałą zniżką. Tradycyjną pocztą otrzymasz gratisowy katalog Oriflame z informacjami na start. Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki zamówieniom składanym przez internet. Dostawa do domu lub dogodny paczkomat daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów. Korzystaj z dostępu do atrakcyjnych ofert Oriflame, a jako nowa konsultantka Oriflame odbieraj prezenty w ramach Programu Witamy. Zacznij nowy rok w pięknym stylu!

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Konsultantka Oriflame oferty specjalne w katalogu Oriflame 17 2020

Konsultantka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, sprawdź, jaki zapach możesz wybrać dla siebie w specjalnej cenie. Złóż...

Zamknij