Konsultantka Oriflame oferty specjalne w katalogu Oriflame 17 2020

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, sprawdź, jaki zapach możesz wybrać dla siebie w specjalnej cenie.

Złóż zamówienie w dn. 24.11-14.12. za min. 25 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Woda toaletowa Joyce o wartości 59,90 zł może być Twoja za jedyne 9,99 zł. Z oferty mogą skorzystać wszyscy konsultanci Oriflame, którzy złożyli swoje ostatnie zamówienie w katalogu Oriflame nr 14. Dodatkowo masz darmową dostawę.

konsultantka OriflameA dla konsultantek Oriflame, które nie składały zamówień przez co najmniej ostatnie trzy katalogi Oriflame w propozycji jest oferta reaktywacyjna. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w okresie obowiązywania bieżącego katalogu Oriflame tj. w dn. 24.11-14.12 w propozycji są do wyboru dwa zapachy dla niej lub dla niego. Flakon wybierz w drugim kroku realizacji swojego zamówienia. Dodatkowa korzyść, nie ponosisz kosztów wysyłkowych.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa konsultantka Oriflame, skorzystaj wówczas ze specjalnie przygotowanego Programu Witamy z prezentami. Odbieraj atrakcyjne nagrody o wartości 470 zł. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 123688 i 123689. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi osobami. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz wirtualny katalog Oriflame i wybierasz do swojego koszyka zakupowego potrzebne produkty dla siebie i swoich bliskich. A wszystko kupujesz ze stałym upustem bez specjalnego wymogu co do wielkości swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z dodatkowych ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame
Zostań konsultantką Oriflame- Black Friday w Oriflame 17 2020

Zostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej - flakon perfum Eclat Mon Parfum o wartości 160 zł za jedyne...

Zamknij