Konsultantka Oriflame – zestaw Giordani w ofercie specjalnej za 39,99 zł

perfumy OriflameJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu Giordani o wartości 207 zł za jedyne 39,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 24-30.03 za min 50 punktów, a zestaw trzech produktów Giordani o wartości 207 zł kupisz za jedyne 39,99 zł. W ofercie zawarta jest perfumowana woda Giordani White Gold, tusz do rzęs i tusz do kresek. Liczba produktów jest ograniczona. Możesz z niej skorzystać tylko jako konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame. Zrób pierwszy krok i zapisz się do Oriflame.

 

Oriflame rejestracjaOprócz bogatej oferty zawartej w katalogu Oriflame dla konsultantek Oriflame są jeszcze propozycje dodatkowe. W najnowszej ofercie znajdziesz trzy wody kolońskie o 72% zawartości alkoholu. W czasie panującej epidemii i dużego zapotrzebowania na środki do dezynfekcji Oriflame poleca pachnące wody. W przyjemnej woni możesz zadbać o siebie i swoich bliskich. Do wyboru masz trzy nuty zapachowe. Wygodna aplikacja w formie rozpylanej mgiełki pozwoli na swobodne rozpylanie na wszystkie rzeczy, które chcesz zdezynfekować. Każda woda kolońska jest o pojemności 200 ml w cenie dla konsultantek Oriflame po 19,99 zł.

W Oriflame możesz kupować wszystkie produkty taniej i niekoniecznie musisz być konsultantką Oriflame. Zarejestruj się do Oriflame, aby oszczędzać na własnych zakupach. Bez wychodzenia z domu zamawiasz przez internet. Kurier dostarcza Twoje zamówienie do domu lub na wybrany paczkomat..

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Konsultantka Oriflame oferty za 9,99 zł w katalogu Oriflame 05 2020

Konsultantka Oriflame: miałaś ostatnio przerwę w swojej aktywności w Oriflame? Skorzystaj z oferty na zestaw kosmetyków za 9,99 zł. Złóż...

Zamknij