Konsultantka Oriflame – zarabiaj na ofertach dodatkowych w katalogu Oriflame 10

konsultantka OriflameJako konsultantka Oriflame wykorzystaj oferty dodatkowe dla zwiększenia swoich zysków.

W bieżącym katalogu Oriflame każda konsultantka Oriflame poza aktualną ofertą może skorzystać z propozycji internetowych. W pierwszej „Zadbaj o siebie i swoich najbliższych” znajdziesz aż 10 produktów do codziennej pielęgnacji. Krem, tonik, dezodorant, mgiełka i pozostałe produkty z pewnością znajdą swoich amatorów w każdym domu. A atrakcyjne ceny zachęcają do zakupu.

konsultantka Oriflame

W drugiej ofercie konsultantka Oriflame znajdzie aż pięć zapachów i dwa zestawy do pielęgnacji i do makijażu. Oferowana cena proponowanych produktów to najczęściej 20-30% ceny standardowej. Warto wykorzystać ofertę dla zwiększenia swoich zarobków w Oriflame. Szczególnie polecamy zapachy, które cieszą się dużym powodzeniem zarówno wśród pań jak i panów. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w próbki. Obok katalogu Oriflame są one istotnym narzędziem pracy dla każdej konsultantki Oriflame. Zawsze noś ze sobą kilka próbek, a łatwiej zbierzesz zamówienia. Wykaz ich kodów znajduje się w każdym magazynie Biznes i Piękno lub na oficjalnej stronie Oriflame w zakładce aktualności.

Na wakacje warto zaopatrzyć się w nowy zapach Oriflame. Zapachy budzą skojarzenia i dlatego odmiana na wyjazd jest jak najbardziej pożądana. Nie używaj na wakacjach wody toaletowej, którą otaczasz się na co dzień, niech to będzie czas wyjątkowych aromatów.

Jeśli chciałabyś skorzystać z tych i wielu innych ofert, a nie jesteś konsultantką Oriflame warto zrobić krok ku tanim zakupom bez zobowiązań. Zarejestruj się do Oriflame i odbieraj nagrody na powitanie.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame konsutantka
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 10 2020

Dołącz do Oriflame jako konsultantka Oriflame za jedyne 6,90 zł, kupuj z upustem wszystkie produkty i obierz w prezencie atrakcyjne...

Zamknij