Konsultantka Oriflame specjalne oferty zapachowe w katalogu Oriflame 11 2020

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: jeśli nie składałaś ostatnio zamówienia, Oriflame ma dla Ciebie niespodziankę zapachową.

Złóż zamówienie w dn. 21.07-10.08. za min. 25 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Woda toaletowa Loved Up o wartości 60 zł może być Twoja za jedyne 9,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 622667. Uzupełnij zapasy swoich ulubionych kosmetyków i bądź przygotowana na wakacyjne podróże. Dodatkowo wysyłka gratis. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame, którzy swoje ostatnie zamówienie złożyli w katalogu Oriflame nr 8.

konsultantka OriflameDla konsultantek Oriflame, które nie składały zamówień przez co najmniej ostatnie trzy katalogi Oriflame proponujemy ofertę reaktywacyjną. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w okresie obowiązywania aktualnego katalogu Oriflame tj. w dn. 21.07-10.08 możesz zdobyć perfumowaną wodę Volare Forever za 14,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 621612.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zapisz się do Oriflame ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone ze stałym upustem. Startujesz ponownie jako nowa konsultantka Oriflame, skorzystaj wówczas ze specjalnie przygotowanego Programu Witamy z prezentami. Odbieraj zestawy kosmetyczne i wielofunkcyjne urządzenie do pielęgnacji 4w1. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 620906 i 620210. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom odświeżysz sobie ofertę katalogu Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi przechodniami i bywalcami sklepów i galerii handlowych. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz wirtualny katalog Oriflame i wybierasz do swojego koszyka zakupowego potrzebne produkty dla siebie i swoich bliskich. I wszystko kupujesz ze stałym upustem bez względu na wielkość swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z dodatkowych ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 11 2020

Zarejestruj się jako konsultantka Oriflame, ciesz się zniżką na wszystkie produkty i odbierz nagrody o łącznej wartości ponad 300 zł....

Zamknij